Dolunay 26.Bölüm Final Kıyafetleri

Dolunay 26.bölüm kıyafetleri

Star Tv’nin sevilerek takip edilen dizisi Dolunay 26.bölümü ile 31 Aralık Yılbaşı gecesi final yaparak ekranlara veda ediyor. İzleyenlerini final kararı ile üzen Dolunay final kıyafetleri ile de göz kamaştırarak beğenileri kazanıyor.Dolunay final bölümü muhteşem sahneleri ile muhteşem kıyafetleri izleyenlerle ve dizi modası severlerle buluşturuyor.

Dolunay kıyafetleri denildiğinde her zaman Nazlı kıyafetleri ilk akla gelen oluyor. Nazlı final bölümünde payetli siyah elbise ve gold küpe ile bölüme damgasını vuracak. Asuman ise omuz dekolteli payetli elbisesi ile şıklığını sergilerken , Fatoş her zamankinden farklı tarzı ile ekranlarda olacak ve çok beğenilecek yeşil elbisesi ile izleyenlerden tam not alacaktır. Alya bej payetli elbisesi ile göz kamaştıracak.

Dolunay dizi kıyafetleri bayanların olduğu kadar baylarında taklip ettiği dizi kıyafetleri  arasında yer alıyor. Ferit kıyafetleri her hafta yakından takip edilirken, Deniz kıyafetleri de çok beğeniliyor. Ayrıca Engin kıyafetleri de izleyenlerden tam not alıyor.

Dolunay 26.Bölüm Final 31 Aralık Kıyafetleri Foto Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.