Dolunay 17.Bölüm Kıyafetleri

Dolunay 17.bölüm kıyafetleri

Yeni yayın gününde 29 Ekim Pazar akşamı izleyenleri ile buluşacak olan Dolunay dizisi kıyafetleri beğenileri kazanmaya devam ediyor.

Dolunay Nazlı kıyafetleri 17.bölümde de çok beğenilecek olan kombinlerden oluşuyor. Nazlı yeşil kahve zigzag çizgili yarım kol triko ve jean pantolon kombini günlük şıklık için çok hoş bir tercih olurken, davet şıklığı için Nazlı siyah dantelli elbisesini ,ince çorap, şık çanta, ayakkabı ve sallantılı küpelerle tamamlıyor.

Dolunay kıyafetleri denildiğinde erkek modasında söz sahibi olan Ferit kıyafetleri bu hafta da beğenileri kazanmaya devam ederken, kendine has tarzı ile Deniz kıyafetleri de yakından takip edilen erkek dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

Dolunay Demet kıyafetleri şık kombinlerle her zaman iddialı olan hanımların tarzını ekranlara taşıyor. Demet siyah transparan bluz , beyaz pantolon her zaman ki gibi zıtlıkların uyumunu ekranlara taşırken, Demet pudra elbise davet şıklığını izleyenlerle buluşturuyor.

Dolunay dizi kıyafetleri arasında beğeni ile takip edilen diğer isimler ise Fatoş kıyafetleri , Asuman kıyafetleri, Alya kıyafetleri ve Manami kıyafetleri bayan dizi kıyafetleri olurken, Engin kıyafetleri ve Hakan kıyafetleri ise erkek dizi kıyafetleri oluyor.

Dolunay 17.Bölüm 29 Ekim Kıyafetleri Foto Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.