Dolunay 15.Bölüm Kıyafetleri

Dolunay 15.bölüm kıyafetleri

Düğün hazırlıkları başladı ve Nazlı ile Ferit formalite bir evlilik yapacaklar, ama çevrelerine gerçekçi görünmeleri gerekiyor, hazırlıklar sürerken ikili birbirine daha da yakınlaşıyor . Olaylar ve romantizm Dolunay dizisi kıyafetlerinin daha da şık olmasını sağlıyor.

Dolunay kıyafetleri Nazlı kıyafetleri ile özellikle dikkatleri çekerken , Nazlı 15. bölüm kıyafetleri de çok beğenilecek. Nazlı kırmızı ceket kadar kombinde kullandığı ekose bluz ve şal da dikkatleri çekiyor. Ayrıca Nazlı ekru etek ve parlak gri pliseli etek de çok şık . Nazlı takı modelleri de beğenileri kazananlardan.

Dolunay Alya kıyafetleri dizide dikkat çeken ve tarzı ile beğenileri kazanan diğer kıyafetler arasında yer alıyor. Alya siyah mont, siyah pantolon kombini bu haftanın beğenileri kazanacak olan kombini. Alya ayakkabı ve takı modelleri de çok şık ve tarz görünüyor.

Dolunay dizi kıyafetleri  Ferit kıyafetleri ile de yakından takip ediliyor.  Ferit takım renkleri kadar gömlekleri de çok beğeniliyor. Ayrıca Engin takım kombinleri de yakından takip edilen erkek dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

Dolunay Demet kıyafetleri hanımlardan tam not alan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Demet nude renk uzun kollu mini elbisesi, ayakkabı,çanta ve küpe modeli ile yine çok dikkat çekici görünüyor. Ayrıca demet ceket modelleri de beğenileri kazanıyor.

Dolunay 15.Bölüm 10 Ekim Kıyafetleri Foto Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.