Dolunay 11.Bölüm Kıyafetleri

Dolunay 11.bölüm kıyafetleri

12 Eylül Salı akşamı Stat Tv ekranlarında Dolunay dizisi kıyafetleri adeta defile rüzgarları estirecek.  Hanımlar farklı kombinleri ile, Ferit değişik takım ve gömlekleri ile ve Deniz jean gömlekleri ile çok beğenilecek.

Dolunay 11.bölüm Nazlı kıyafetleri genç hanımlardan tam not alacak olan kombinleri ile sezonun trendlerini ekranlara yansıtıyor. Nazlı kırmızı bluz ile kombinlediği siyah çiçek motifli etek çok beğenilecek olan kombinlerden birisi. Ayrıca Nazlı desenli elbise de sezonun trendleri arasında yer alıyor.

Dolunay kıyafetleri arasında Alya kıyafetleri büyük dikkat çekiyor. Alya farklı tarzı ve kıyafet kombinleri ile stilinde farklılık isteyen genç hanımlara hitap ediyor.

Dolunay dizi kıyafetleri denildiğinde hanımların kalbini kazanan bir diğer isim Fatoş kıyafetleri oluyor. zarif şıklığı ile Fatoş kıyafetleri 11. bölümde de çok beğenilecek. Asuman kıyafetleri 11. bölümde farklı tarz ile karşımızda olacak. Buda acaba Nazlı’nın babası mı geldi sorusunu akıllara getiriyor.

Dolunay dizisponsorları söz konusu olduğunda Ferit Aslan kıyafet sponsorları kadar; Deniz kıyafet markaları, Engin kıyafet kombinleri nereden ve Hakan nereden giyiniyor soruları da ön plana çıkıyor. Dizi erkek modasında da rol oynarken dizi kıyafetleri yakından takip ediliyor.

Dolunay 11.Bölüm 12 Eylül Kıyafetleri Foto Galerisi:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.