Çukur 52.Bölüm Kıyafetleri


Çukur 52.bölüm kıyafetleri

Pazartesi akşamlarının fenomen dizisi Çukur Show Tv ekranlarında yerini alırken dizi kıyafetleri foto galerimizde siz dizi modası takipçileri ile buluşmaya devam ediyor. Özellikle bayların çok yakından takip ettiği dizi kıyafetleri bayanlardan da tam not alıyor.

Çukur kıyafetleri arasında Çeto kıyafetleri ile Mahsun kıyafetleri de en az Yamaç kıyafetleri ve Vartolu kıyafetleri kadar dikkatleri çekiyorlar. Özellikle Yamaç kıyafetleri izleyenlerden tam not almaya devam ediyor.Ayrıca Sena kıyafetleri de genç hanımların yakın takibinde yer alıyor.

Çukur dizi kıyafetleri en çok Yamaç kıyafetleri  erkek dizi kıyafetleri arasında yakından takip ediliyor. Yamaç  ceket ,Yamaç kaban , Yamaç pantolon, Yamaç bot ve Yamaç triko modelleri ile renkleri  en çok dikkat çeken erkek dizi kıyafetleri  arasında yer alıyor.

Çukur 52.Bölüm 11 Şubat Kıyafetleri Foto Galerisi:

2 Cevaplar

  1. ali dedi ki:

    Çukur dizisindeki 52.bölümde Sena ile Deren ile yatak odasında yeni çıkacak olan sinema filminin fragmanına bakarken Sena hanımın üzerinizdeki bulunan uzun hırkayı nereden aldınız? Bir link mağaza ismini daha önce gören varsa bir link atabilirmi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.