Çilek Kokusu Dizisi 5. Bölüm Kıyafetleri


Çilek Kokusu 5. bölüm 22 temmuz kıyafetleri

Çilek Kokusu 5. bölüm 22 temmuz kıyafetleri

Çilek Kokusu 5. bölümde Aslı ve Burak arasında neler olacak?Aslı ve Burak birbirlerine karşı olan hislerini farkedecekler mi? Volkan Aslı ile ilgili olarak neler düşünecek? Gonca ise Erdem’i affedecek mi? Tüm sorularımızın cevabı ve fazlası Çilek Kokusu 5. bölüm ile bizlerle buluşurken dizi kıyafetleri ise yazımızda sizleri markaları ile birlikte bekliyor.

Çilek Kokusu 5. bölüm kıyafetleri arasında Aslı kıyafetleri çok beğenilecek. Özellikle Aslı askılı desenli siyah mini elbisesi ile çok hoş görünecek. Aslı’nın elbisesi sezonun trendlerinden birisi.Aslı pudra bluz,pantolon kombini de çok şık. Aslı’nın pantolon ve elbise markası ve fazlası ise galerimizde sizlerle buluşuyor.

Çilek Kokusu 5. bölüm Çağla kıyafetleri de dikkat çeken parçalarla bizleri bekliyor. çağla kırmızı elbisesi ile göz kamaştırırken ; sezonun trendi çiçekli siyah bluzu ile çok şık görünüyor.Çağla çiçekli bluzunu kot şort ile kombinleyerek trend görünmeye devam ediyor.

Çilek Kokusu kıyafetleri arasında Burak kıyafetleri de beğenilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Burak jean pantolon ve tişört kombinleri ile beğenileri toplarken,kot gömlek modeli ile izleyenlerden tam not alacak.

Çilek Kokusu 5. bölüm kıyafetleri arasında Volkan gömleği ile beğenilirken , Çilek Kokusu Gonca ise desenli bluz ve pudra etek kombini ile çok şık görünüyor.Çilek Kokusu 5. bölüm kıyafte markaları ve detaylar ise sizleri galerimizde bekliyor.

Çilek Kokusu 22 Temmuz Kıyafetleri:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Cevap

  1. admin dedi ki:

    çilek kokusu dizisinde Çağla karakterinin giydiği çiçek desenli gömleğin markasını bilen var mı acaba?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.