Çilek Kokusu Dizisi 20. Bölüm Kıyafetleri

Çilek Kokusu 20. bölüm kıyafetleri

Çilek Kokusu 20. bölüm kıyafetleri

Cumartesi akşamları Star Tv ekranlarında izleyenleri ile buluşan ve izlenme rekorları kıran Çilek kokusu dizisi kıyafetleri ile de büyük beğeni topluyor. Çilek kokusu 20. bölüm kıyafetleri ise çok amam  çok beğenilecek olan kombinlerden oluşuyor. Sinan ve Elçin’in düğünü nedeni ile şık kıyafetler göz kamaştırırken Elçin gelinliği ile çok güzel görünecek.

 

Çilek Kokusu 20. bölüm Elçin gelinliği çok şık ve zarif bir modelden oluşuyor. Elçin gelinlik olarak dantel ve derin göğüs dekolteli model tercih ediyor. Elçin gelin saçı zarif bir topuz ve saç aksesuarı ise çok şık ve zarif bir gelin saçı aksesuarı oluyor. Elçin’in gelin makyajı ise beğenileri toplayacak zerafette ve Elçin gelinliğini şık uzun bir kolye ve küpe ile tamamlıyor.

 

Sinan ve Elçin’in düğünü için seçilen şık kıyafetlerde yazımızda sizlerle buluşuyor.Çilek Kokusu düğün kıyafetleri arasında özellikle Çağla elbisesi çok beğenilecek. Çağla lila rengi bel bölgesinde dekoltesi ve omuzlarında detaylar bulunan elbisesi ile çok hoş görünüyor.Selda ise düğün için mavi renk göğüs ve omuzlarında desenler bulunan bir elbise tercih ediyor. Volkan babasının düğününde siyah takım , Burak ise amcasının düğünü için mavi takım tercih ediyor.

 

Çilek Kokusu  Aslı kıyafetleri her zaman Çilek Kokusu kıyafetleri arasında çok beğeniliyor. Aslı pek çopk genç hanımın stilinde rol oynayan kıyafetleri ile her zaman sade bir şıklık içinde. Aslı 20. bölüm kıyafetleri arasında beyaz kazak ve kırmızı mont çok beğenilecek.

 

Cumartesi akşamları en çok aranan dizi kıyafetleri arasında yer alan Çilek kokusu bu hafta da çok beğenilecek olan kıyafetleri ile  pek çok kişinin beğenisini kazanacak. Çilek Kokusu 20. bölüm kıyafet markaları merak edenleri galerimizde bekliyor.

 

7 Kasım Çilek Kokusu 20. Bölüm Kıyafet Galerisi

1 Cevap

  1. sebnem dedi ki:

    Lila elbiseyi bulabilir misiniz lütfen lame çanta markası derviş bağzıbağlı ama elbiseyi bulamıyorum yardımcı olur musunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.