Çilek Kokusu Dizisi 16. Bölüm Kıyafetleri

Çilek Kokusu 16. bölüm kıyafetleri

Çilek Kokusu 16. bölüm kıyafetleri

Çilek Kokusu dizisi her hafta yayınlanan bölümleri ile eğlenceli ve romantik anlar yaşamamızı sağlıyor. Çilek Kokusu 16. bölüm Burak ve Aslı arasında neler olacak? Aslı çizimlerin kendine ait olduğunu Elçin’e anlatabilecek mi? Çilek Kokusu 7 Ekim Çarşamba akşamı Star Tv ekranlarında bizlerle buluşmaya hazırlanırken dizi kıyafetleri yazımızda sizlerle buluyor.

 

Çilek Kokusu yeni bölüm kıyafetleri, dizi sponsorları ve markaları ilgili detayları her hafta olduğu gibi bu hafta da sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Çilek kokusu 16. bölüm Burak ve Volkan tişört modelleri, Burak deri ceket modelleri, Aslı bluz, gömlek ve pantolon kombinleri, Gonca elbise modelleri ve  takılar dikkatleri çekmeye devam ediyor.Çilek Kokusu 7 Ekim 16. bölüm kıyafetleri, dizi sponsorları ve kıyafet markaları bu hafta da yazımızda sizlerle.

 

Çilek Kokusu 16. bölüm kıyafetleri arasında Aslı desenli gömlek ve bordo atlet kombini ile çok hoş görünüyor. Aslı siyah uzun kollu bluz ile birlikte şık ve zarif görünüyor. Burak ise siyah deri ceket ve tişörtleri ile sezona damgasını vuruyor. Çilek Kokusu Eda kırmızı desenli gömlek ve siyah hırka ile sezonun trendlerini yansıtıyor.Çilek kokusu 16. bölüm Gonca kareli elbise trend bir görünüm isteyenlere hitap ediyor. Sizlerde Çilek Kokusu 16. bölüm kıyafetleri, markaları ve dizi sponsorları ile ilgili detayları merak ediyorsanız galerimizi gezmelisiniz.

 

7 Ekim Çilek Kokusu 16. Bölüm Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.