Çilek Kokusu Dizisi 11. Bölüm Kıyafetleri


Çilek Kokusu 11. bölüm dizi kıyafetleri

Çilek Kokusu 11. bölüm dizi kıyafetleri

 

Çilek Kokusu dizisi tüm heyecanı ile 2 Eylül Çarşamba akşamı Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. 11. bölümde  Burak ile arasına mesafe koymaya çalışan Aslı Volkan ile sevgili olunca Burak bu durumu kabullenemiyor. Burak ile Aslı arasında yakınlaşma son hızı ile devam ederken Çağla  Aslı ile kulüpte karşılaşıyor ve Aslı’yı kurtaran ise Volkan oluyor. Volkan ile Burak arasında kıyasıya bir rekabet başlıyor.Tüm bu olaylar esnasında Burak damatlık ve Aslı gelinlik içerisinde düğünde görününce kafalar karışıyor.

 

Çilek Kokusu 11. bölüm kıyafetleri arasında Aslı kolsuz , sade ama şık mavi elbisesi ile çok hoş görünüyor. Aslı kıyafetleri her hafta dikkatleri çekmeye devam ediyor. Aslı beyaz uzun kollu bluznu siyah mini etek ile kombinleyerek şıklığını zerafetle birleştiriyor.

 

Çilek Kokusu 11. bölüm dizi kıyafetleri arasında en  çok dikkat çeken kıyafet , şüphesiz ki Aslı’nın gelinliği oluyor. Aslı gelinlik tercihinde hafif kabarık , yakası fırfır detaylı modeli ile dikkat çekiyor. Aslı gelinliğini uzun duvak ve yapraklı saç aksesuarı ile tamamlıyor.

 

Çilek Kokusu 11. bölüm Burak kıyafetleri arasında Burak smokin damatlık modeli ile beğenileri kazanıyor. beyaz gömlek ve siyah smokini ile asil ve şık görünen Burak Aslı ile buluştuğu sahnede siyah detaylı ve omuzları fermuarlı beyaz tişörtü ile erkek dizi modasına yön vermeye devam edecek.

 

Çilek Kokusu kıyafetleri arasında Elçin koyu yeşil elbisesi ile çok şık ve trend görünmeye devam ediyor. Elçin şıklığı hanımların dikkatinden kaçmıyor. Selda ise canlı görünümünü kıyafetleri ile de korumaya devam ediyor. Selda kolsuz turuncu bluzu ile her zaman ki gibi çok hoş görünüyor.

 

Çilek Kokusu dizi kıyafetleri arasında Aslı’nın sırdaşı, dert ortağı Gonca kıyafetleri de beğenilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Gonca 11. bölümde kolsuz yeşil gömleği ile sezonun trendlerini yansıtıyor.Sizlerde sezonda gömlekleri sıklıkla tercih edebilirsiniz.

 

Çilek Kokusu dizisi 11. bölüm kıyafetleri ve takıları dizi modası takipçileri ve merak edenler için yazımızda sizlerle buluşuyor. Özellikle Aslı gelinlik detayları ve Çilek Kokusu 11. bölüm kıyafet markaları merak edenleri galerimizde bekliyor.

 

2 Eylül Çilek Kokusu 11. Bölüm Kıyafet Galerisi:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.