Çilek Kokusu 9. Bölüm Dizi Kıyafetleri


Çilek Kokusu dizisi 9. bölüm kıyafetleri

Çilek Kokusu dizisi 9. bölüm kıyafetleri

Çilek Kokusu dizisi her hafta eğlenceli, romantik ve duygusal anları ile bizlerle ekranlarımızda buluşurken dizi kıyafetleri ise yazılarımızda sizlerle buluşuyor. Şık kıyafetler Çilek Kokusu kıyafetleri ile bizleri bekliyor.

Çilek Kokusu 9. bölüm kıyafetleri arasında Aslı desenli ,mini şortlu tulumunu mavi babet ve mavi çanta ile tamamlayarak sezonun hem trend  hem de şık görüntüsünü elde ediyor.Aslı şıklığını doğal olarak sağlarken Çağla  ise her zaman ki gibi bakımlı bir görünüm ile bizlerle buluşuyor. çağla gri elbisesi ile çok hoş görünüyor.

Çilek Kokusu kıyafetleri arasında Elçin elbiseleri özellikle dikkat çekiyor. Elçin Çilek Kokusu 9. bölümde beyaz tek omuz elbisesini zarif bir küpe ile tamamlıyor.Elçin ile konuşurken gördüğümüz Sinan ise siyahlar içinde Elçin zıtlığında çok şık.

Çilek Kokusu 9. bölüm Burak kıyafetleri bu hafta çok beğenilecek olan jean gömlek ile jean pantolon kombininden oluşuyor. Burak şık bir saat ile kombinini destekliyor.Burak her hafta tercih ettiği kombinlerle beğenileri yakalıyor.

Çilek Kokusu dizi kıyafetlerinde Eda kıyafetleri de dikkat çekiyor. Eda 9. bölüm kıyafetleri arasında yer alan ev şıklığında somon rengi mini şort ile kuş desenli beyaz bluz ile tamamlıyor. Çilek Kokusu 9. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili detaylar galerimizde sizlerle buluşuyor.

Çilek Kokusu 19 Ağustos 9. Bölüm Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.