Çilek Kokusu 6. Bölüm Kıyafetleri


Çilek Kokusu 6. bölüm dizi kıyafetleri

Çilek Kokusu 6. bölüm dizi kıyafetleri

Çilek Kokusu dizisinde Aslı ve Burak arasında bir yakınlaşma başlasada bunu kahramanlarımız henüz kendileri fark etmediler. Volkan’dan hoşlandığına inanan Aslı Volkan’ı öpüşürken görünce çok mutsuz olur ve Aslı’yı ağlarken gören yine Burak olur. Bakalım Burak Aslı’yı teselli edebilecek mi? Bu arasa Aslı ve Gonca Volkan tarafından bulunan işte çalışmaya başlarlar . Aslı Burakla aynı evde yaşamaktadır ama bunun farkında değildir. Burak ise Aslı’nın bu durumu ile eğlenmeye devam eder ve evin içinde tatlı bir kovalamaca yaşanır. Çilek Kokusu 6. bölüm 29 Temmuz Çarşamba akşamı izleyicisi ile Star TV ekranlarında buluşacak.

Çilek Kokusu 6. bölüm kıyafetleri şık elbise, bluz, pantolon,gömlek,tişört,çanta ve takılarla birlikte oluşturulan kombinlerle dikkat çekiyor. Çilek Kokusu kıyafetleri arasında özellikle Aslı kıyafetleri yakından takip edilirken; Gonca kıyafetleri, Burak kıyafetleri, Volkan kıyafetleri, Eda kıyafetleri ve Çağla kıyafetleri ile beğenileri topluyor.

Çilek Kokusu Aslı kıyafetleri 6. bölümde de beğenileri toplamaya devam ediyor. Aslı’nın yarım kol desenli şifon bluzu ,nil yeşili pantolonu ,açık renk çantası ve yeşil saati ile  yaptığı kombin çok şık ve sezonun trendlerini yansıtıyor.

Çilek Kokusu 6. bölüm Gonca kıyafetleri arasında desenli ,kalın askılı mini elbisesi çok beğenilecek. Gonca elbisesi renkli bileklikler ve siyah çanta ile tamamlıyor.Renkli ve canlı kişiliğine uygun giyinen Gonca doğal saçları ile çok hoş görünüyor.

Çilek Kokusu kıyafetleri arasında Burak kıyafetleri de dikkat çeken dizi kıyafetleri arasında Burak gömlek, tişört ve pantolon kombinleri kadar şort modelleri de beğeniliyor. Burak’ın aksine sakin ve çalışkan bir iş adamı olan Volkan kıyafetleri ise her zaman yakından takip ediliyor.Çilek Kokusu dizi kıyafetleri yakından takip edenler ve merak edenler için yazılarımızda sizlerle buluşmaya devam ederken Çilek Kokusu 6. bölüm kıyafetleri ,markaları ve detayları sizleri galerimize bekliyor.

Çilek Kokusu 29 Temmuz 6. Bölüm Kıyafetleri:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir