Çilek Kokusu 3. Bölüm Dizi Kıyafetleri


Çilek Kokusu 3. bölüm 8 temmuz kıyafetleri

Çilek Kokusu 3. bölüm 8 temmuz kıyafetleri

Çilek Kokusu 3. bölüm yine Aslı ve Burak maceraları ile devam ederken,; Eda ise Barış’a olan hislerine karşılık bulma çabasıyla uğraşıyor. Bakalım Barış Eda’nın ilgisini ,aşkını farkedecek mi?

Çilek Kokusu 3. bölüm kıyafetleri de dizi kadar dikkat çekiyor. Özellikle Çilek Kokusu Aslı kıyafetleri çok beğeniliyor. Aslı beyaz elbisesi,bej ayakkabısı ve mavi-mor kolyesi ile çok şık ve güzel görünüyor.Aslı beyaz elbisesi kadar beğenilen bir diğer elbisesi de düşük omuzlu desenli elbisesi oluyor.

Çilek Kokusu Aslı Burak bir model tişörtleri çok beğeniliyor ve bu hafta da Aslı ve Burak aynı model,beyaz renk Datça yazılı tişörtleri ile tüm beğenileri kazanacaklar. Aslı beyaz yazılı tişörtünü bez çanta ve mini kot şort ile tamamlıyor.Çilek Kokusu Burak kıyafetleri de özellikle genç beylerin dikkatini çekiyor. Burak mavi gömleğini beyaz pantolon ile tamamlayarak yine beğenileri topluyor.

Çilek Kokusu kıyafetleri arasında Eda kıyafetleri de dikkat çekmeye başlayan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Eda parti için eteği tüylü ,pudra pembe tek omuz mini elbise tercih ediyor,elbisesini şık makyajı ve saçı ile tamamlayarak ,çok güzel görünüyor.

Çilek Kokusu dizi kıyafetleri arasında Gonca kıyafetleri de beğenilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Gonca pembe elbisesi,kolyesi ve çantası ile şık ve zarif görünüyor.Gonca’dan hoşlanan Erdem ise Gonca’yı etkilemek için çok şık giyiniyor.

Çilek Kokusu 3. bölüm kıyafetleri arasında Çağla sarı elbise si ile dikkat çekiyor. Bakımlı genç bir hanım olan Çağla sarı elbisesini kolye ile tamamlayarak şıklığını bütünlüyor.

Çilek Kokusu kıyafetleri her hafta olduğu gibi bu hafta da dikkat çekiyor. Çilek Kokusu kıyafetleri ve markaları her hafta yazılarımızda sizleri bekliyor. Sizlerde Çilek Kokusu 3. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili detaylar ile ilgili olarak galerimizi ziyaret etmelisiniz.

Çilek Kokusu 8 Temmuz Kıyafetleri:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

2 Cevaplar

  1. Naz dedi ki:

    Sinanın 3 bölümde giydiği kareli renkli gömleğin markası nedir acaba ?

  2. kevser dedi ki:

    Aslinin dusuk omuzlu elbisesiyle taktigi sari kolyenin markasi nedir.cok arastirdim bulamadım yardımcı olurmusunuz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.