Çilek Kokusu 2. Bölüm Kıyafetleri


 

Çilek Kokusu 2. bölüm dizi kıyafetleri

Çilek Kokusu 2. bölüm dizi kıyafetleri

Çilek kokusu dizisi yayınlanan ilk bölümü ile birlikte izleyiciden tam not alan yaz dizilerinden birisi. Eğlenceli konusu ile birlikte beğenileri toplayan Çilek Kokusu dizisi dizi kıyafetleri ile de dikkat çekti. Özellikle Demet Özdemir /Aslı kıyafetleri beğenileri topladı.

Çilek Kokusu 2. bölüm Aslı kıyafetleri şimdiden merakla bekleniyor. Aslı şort kombini ile dikkat çekiyor. Sarı şortunu beyaz bluz ve üzerine giydiği kolsuz,puanlı gömlek ile tamamlayan Aslı kollarında renkli bileklikler ve ayağında babetlerle sezonun trendini yansıtıyor. Aslı gömleğini bağlayarak kullanarak ayrı bir hava oluşturuyor ve kombinine hareketlilik katıyor.

Çilek Kokusu dizisinde Elçin karekterini canlandıracak olan Mine Tugay 2. bölümde siyah elbise ve kolye kombini ile bizlerin karşısında olacak ve bakalım izleyenler Mine Tugay’ı nasıl bulacaklar ?

Çilek Kokusu dizisinde  Burak’ın sevgilisi olan Çağla kıyafetleri de dikkat çekiyor. Çağla Çilek Kokusu 2. bölümde beyaz crop top bluzu ile dikkat çekiyor. Bakımlı ve havalı bir kız olan Çağla kıyafetleri genç hanımların beğenisini kazanıyor.

Çilek Kokusu 2. bölüm kıyafetleri arasında Volkan gömlekleri dikkat çeken diğer dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Burak ise tişört ve şort kombini ile rahatlığın adamı olduğunu bizlere bir kez daha vurguluyor. Ayrıca fragmanlarda Burak ve Aslı arkası baskılı beyaz tişörtlerle görülüyorlar ve izleyicinin ilgisini çeken bu iki tişörtü  sevimli çiftimiz niçin giydi? Çilek Kokusu 2. bölüm kıyafetleri ile ilgili detaylar için galerimizi ziyaret etmelisiniz.

Çilek Kokusu 1 Temmuz 2. Bölüm Kıyafetleri:

2 Cevaplar

  1. ada dedi ki:

    Çağlanın 2. Bölümde giydiği. Mavi şort sarı tişört ve ayakkabı hangi marka

  2. ada dedi ki:

    Çağlanın 2. Bölümde giydiği yırtık jean hangi marka

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.