Çilek Kokusu 18. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Çilek Kokusu 18. bölüm kıyafetleri

Çilek Kokusu 18. bölüm kıyafetleri

Çilek Kokusu dizisi yayınlanacak olan 18. bölümü ile heyecanla bekleniyor. Burak’ın dayak yiyerek tek başına arabanın yanında kalması ve Aslı ile Burak’ın el ele tutuşmasının Volkan tarafından görülmesi, diğer fragmanda Volkan’ın Aslı’nın eskiden ona aşık olduğunu farklı şekilde duyması ve olaylar olaylar diye deva ederken dizi izleyicisi de heyecan ve merakla 24 Ekim Cumartesi akşamını bekliyor. İzleyenler sadece diziyi değil Çilek Kokusu kıyafetlerini de merakla bekliyorlar.

 

Çilek Kokusu 18. bölüm kıyafetleri dizi sponsorları kim diye merak etmeye başladık bile? Pek çok şık kıyafetin rahatlıkla buluştuğu Aslı kıyafetleri özellikle dikkatleri çekiyor. Aslı hırka, ceket, mont, tişört ,pantolon, etek ve elbise modelleri kadar takı, ayakkabı ve çantaları ile de dikkatlerden kaçmıyor. Burak ise Aslı’ya olan aşkı ile beğenilirken aynı zamanda deri ceket ve montları, pantolon, tişört ve gömlek model ve renkleri ile de çok beğeniliyor.

 

Çilek Kokusu dizisi yayınlanan her bölümde giyilen kıyafetleri ile pek çok kişi tarafından çok dikkatle takip ediliyor. Çilek Kokusu dizi kıyafetleri arasında yer alan Çağla kıyafetleri gösterişli bir şıklık sergilerken Elçin kıyafetleri pek çok hanım tarafından çok beğeniliyor.eda ise genç kızların tarzını etkiliyor. Çilek Kokusu 18. bölüm kıyafetleri ve markaları sizler için detayları ile birlikte galerimizde bir araya topladık.

 

24 Ekim Çilek Kokusu 18. Bölüm Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.