Çilek Kokusu 17. Bölüm Kıyafetleri

Çilke Kokusu 17. bölüm dizi kıyafetleri

Çilke Kokusu 17. bölüm dizi kıyafetleri

Star Tv ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Çilek Kokusu Çarşamba akşamları ekranlara geliyordu ki 17 Ekim itibari ile Çilek Kokusu yayın günü Cumartesi olarak değişti.Bundan sonra izleyicisi ile Cumartesi akşamları buluşacak olan Çilek Kokusu dizisi reytingleri nasıl etkilenecek? merakla bekliyoruz.Çilek Kokusu 17 Ekim Cumartesi kıyafetleri ise yazımızda sizlerle buluşuyor.

 

Çilek Kokusu kıyafetleri merakla takip edilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Çilek kokusu Aslı kıyafet sponsorları kim? Çağla kıyafet markaları ne,Burak kıyafetleri nereden ve daha pek çok kıyafet modeli ve markası çok beğeniliyor. Çilek kokusu 17. bölüm Aslı gri pançosu ve siyah eteği ile çok beğenilecek bir kombin yapıyor. Aslı bordo çizgili beyaz gömlek ve lacivert ceket kombini ile de çok şık görünüyor.

 

Çilek Kokusu 17. bölüm kıyafetleri arasında Çağla sarı elbise, Elçin yeşil elbise ve Gonca kareli elbisesi ile çok şık görünürken Sinan takım elbisesi ile cool görünüyor. Burak kıyafetleri ile erkek modasına yön vermeye devam ediyor. Burak siyah deri ceket ve siyah ceket modeli çok beğenilecek olan kıyafetler arasında yer alıyor.Çilek Kokusu 17. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili detaylar için galerimizi ziyaret etmelisiniz.

 

17 Ekim Çilek Kokusu 17. Bölüm Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.