Çilek Kokusu 15. Bölüm Kıyafetleri

Çilek Kokusu 15. bölüm dizi kıyafetleri

Çilek Kokusu 15. bölüm dizi kıyafetleri

Çilek kokusu dizisi yayınlanan her bölümü ile izleyicisini ekranların başına topluyor. pek çok kişinin beğenerek izlediği Çilek kokusu dizi kıyafetleri de her hafta sosyal medyanın en çok aranan konuları arasında yer almayı başarıyor.

 

Çilek Kokusu kıyafetleri her yaştan her stilden kişiye hitap eden kıyafet modelleri, kıyafetlerin markaları ve dizi sponsorları ile yakından izleniyor. Pek çok kişi Aslı kıyafetleri ve markaları ile ilgili detayları merak ederken, Çağla tarzına yakın olanlar ise Çağla nereden giyiniyor sorusunu soruyorlar.

 

Çilek Kokusu 15. bölüm kıyafetleri özellikle Çağla’nın sezonun trendi olan uzun yeleği ile dikkat çekiyor. Çağla uzun yeleğini mini etek ve siyah büstiyer ile tamamlıyor. Siyah beyaz şık ayakkabıları ve düz siyah renk çantası ile ise kıyafetini hareketlendiriyor.

 

Çilek Kokusu Aslı kıyafetleri dizi kıyafetleri arasında yakından takip edilen kıyafetlerden oluşuyor. Aslı 15. bölümde beyaz bluz ve gri mini eteğini kısa kot ceket ile tamamlayarak trend bir görünüm elde etti. Burak ise bu hafta da kareli gömleğini gri jean pantolon ile kombinliyor.

 

Çilek Kokusu dizi kıyafetleri arasında Elçin kıyafetleri ve markaları, Selda kıyafet modelleri, Volkan kıyafet markaları ve Sinan kıyafetleri yakından izlenmeye devam ediyor. Çilek Kokusu 15. bölüm kıyafetleri, markaları ve dizi sponsorları ile ilgili merak ettiğiniz her şey galerimizde sizleri bekliyor.

 

30 Eylül Çilek Kokusu 15. Bölüm Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.