Çilek Kokusu 14. Bölüm Dizi Kıyafetleri


Çilek Kokusu 14. bölüm kıyafetleri

Çilek Kokusu 14. bölüm kıyafetleri

Çilek Kokusu dizisi yayınlanmaya başladı andan itibaren izleyicinin beğenisini kazanırken dizi kıyafetleri de dizi modası takipçilerinin dikkatini çekti. Çilek Kokusu kıyafetleri ve dizi sponsorları her hafta en çok aranan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

 

Çilek Kokusu 14. bölüm kıyafetleri de beğenileri kazanacak kıyafetlerden oluşuyor. hem bayan modasına hem de erkek modasına yön veren Çilek Kokusu kıyafetleri özellikle gençlerin stilini belirlemede büyük rol oynuyor. sezonun stillerini belirleyen dizilerden birisi olan Çilek Kokusu bu hafta da beğenilecek olan dizi kıyafetleri ile bizlerle buluşuyor.

 

Çilek Kokusu kıyafetleri arasında yer alan Çağla kıyafetleri her zaman şık olmak isteyen hanımlara hitap ediyor. Çağla sezonun trendi tulumunu yine sezonun trendi olan kısa çizgili bluz ile tamamlayarak trend ve genç bir görünüm  oluşturuyor. Çağla kıyafetleri arasında yer alan bir diğer kıyafte ise lila rengi elbise oluyor. Çağla lila rengi elbisesi kesimi ile şık bir model ve Çağla elbisesini zincir saplı mor çanta ile tamamlıyor.

 

Çilek Kokusu 14. bölüm Aslı kıyafetleri arasında desenli ,lacivert biyeleri olan mavi elbise çok hoş görünüyor. Her zaman sadelikten yana olan Aslı bu elbisesi ile çok hoş görünüyor. Aslı önü baskılı gri tişört ile ev şıklığında bile güzelliğini koruyor. Aslı /Demet Özdemir Star Tv tanıtım filminde siyah tek omuz elbisesi ile çok şık ve güzel görünüyor.

 

Çilek Kokusu 14. bölüm dizi kıyafetlerinde beğenilecek olan kıyafetlerden birisi de Volkan desenli koyu renk gömlek  ve bej pantolon kombini oluyor. Volkan Çağla ile konuşurken ise mavi düz renk gömleği ile şık görünüyor.

 

Çilek Kokusu Burak kıyafetleri her hafta erkek dizi modasına yön verirken, bu hafta Burak sezonun trendi olan kareli koyu renk gömleğini jean pantolon ile tamamlıyor. Burak tişört modelleri ile de dikkatlerden kaçmıyor ve beğenileri topluyor.

 

Çilek Kokusu 14. bölüm kıyafetleri arasında ilk göze çarpan kıyafetleri ve beğeneceğinizi düşündüğüm parçaları sizlerle paylaştık. Galerimizde ise Çilek Kokusu 14. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili detaylar yer alırken , bizler sizlerle kıyafetlerle ilgili tüm detayları paylaşmaya devam edeceğiz.

 

23 Eylül Çilek Kokusu 14. Bölüm Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.