Çilek Kokusu 13. Bölüm Kıyafetleri


Çilek Kokusu 13. bölüm dizi kıyafetleri

Çilek Kokusu 13. bölüm dizi kıyafetleri

 

Çilek Kokusu dizisi 13. bölüm heyecanlı ve romantik anları ile bizleri Star Tv ekranlarında bekliyor. Bizler ise sizleri Çilek Kokusu 13. bölüm kıyafetleri için galerimize bekliyoruz.

 

Çilek Kokusu 13. bölüm Aslı kıyafetleri arasında Aslı’nın mavi desenli mini eteği ve beyaz bluz kombini çok hoş görünüyor. Aslı kombini açık yeşil (nil yeşili ) bileklik il e tamamlayarak şıklığına şıklık katmış.Aslı’nın bir diğer kombini ise koyu yeşil etek ve çanta ile birlikte kullandığı renkli çizgili bluzu oluyor.Güzeller güzeli Aslı’ya beyaz düz bluz ya da tişörtler dahi çok yakışıyor.

 

Çilek Kokusu kıyafetleri arasında Burak kıyafetleri erkek modasına yön verirken, pek çok  genç bey Burak stilinden etkileniyor. Özellikle farklı tarz tişörtleri ile Burak beğenileri toplarken , gömlek modelleri de oldukça şık görünüyor. Volkan daha ciddi kıyafetleri tercih etse de Volkan kıyafetleri de erkek izleyicilerden tam not almaya devam ediyor.

 

Çilek Kokusu Çağla kıyafetleri her hafta şık ve tarz görünümleri ile genç hanımların beğenisini kazanıyor. Her zaman tarz giyinen ve bakımlı olan Çağla 13. bölüm için sezonun trendi olan çizgili pantolonu ve turuncu yeleği ile çok hoş görünüyor. Kombini beyaz bluz ve şık takılarla tamamlayan Çağla trend bir görünüm sergiliyor.

 

Çilek Kokusu dizi kıyafetleri arasında Selda kıyafetleri ve Elçin elbiseleri özellikle orta yaş grubu hanımların stillerine değinirken; Gonca elbiseleri ile çok hoş görünüyor. Çilek Kokusu 13. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili detaylar sizlerinde ilgilisi çekiyorsa galerimizde bulunan resimlere tıklamalısınız.

 

16 Eylül Çilek Kokusu 13. Bölüm Kıyafet Galerisi:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.