Çilek Kokusu 10. Bölüm Kıyafetleri


Çilek Kokusu dizisi 10. bölüm kıyafetleri

Çilek Kokusu dizisi 10. bölüm kıyafetleri

 

Çilek Kokusu dizisi yayınlanan her bölümü ile beğenileri toplarken dizide giyilen kıyafetlerde dizi modası takipçilerinden tam not almaya devam ediyor. Çilek Kokusu dizi kıyafetleri özellikle genç bayanlar ve genç beyler tarafından yakından takip edilirken Elçin kıyafetleri ise şıklığı ile tüm beğenileri kazanıyor.

 

Çilek Kokusu 10. bölüm Aslı kıyafetleri sezonun trendlerini yansıtan desen, renk ve modelleri ile harika kombinlerden oluşuyor. Aslı desenli boyundan bağlı mavi elbisesi, doğal saç ve makyajı ile her zaman ki doğal güzelliği ile bizlerle buluşuyor. Aslı elbisesi dışında mavi desenli gömlek ve  mini kot şort ile yaptığı kombin ile çok  hoş görünüyor.Çilek Kokusu 10. bölüm kıyafetleri Aslı boyundan bağlı desenli elbise

 

Çilek Kokusu 10. bölüm kıyafetleri arasında Çağla şifon beyaz bluzu ile sezonun trendlerini yansıtıyor. Gonca ise desenli elbisesi ile hoş bir görünüm sergiliyor.Burak beyaz tişört ve yeşil şortu ile rahatlığını korurken gri beyaz tişörtü ile şık görünüyor.

 

Çilek Kokusu  kıyafetleri arasında Eda kıyafetleri de yakından takip ediliyor. eda 10. bölüm kıyafetleri arasında beyaz bluz ve desenli mavi etek kombini ile şık ve hoş görünüyor.Sinan ise siyah tişört, kot pantolon ve siyah ayakkabı ile spor şıklık sergiliyor.

 

Çilek Kokusu dizi kıyafetleri arasında Volkan kıyafetleri de her hafta dizi modasının genç erkek takipçilerinin dikkatinden kaçmıyor. Volkan tişört ,gömlek, şort ve pantolon modelleri çok beğeniliyor. 10. bölüm Volkan yeşil tişört ve jean pantolon kombini ile çok şık. Çilek Kokusu 10. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm bilgiler için galerimizde bulunan resimleri tıklamalısınız.

 

26 Ağustos Çilek Kokusu 10. Bölüm Kıyafetleri:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.