Cennet’in Gözyaşları 1.Bölüm Kıyafetleri


Cennetin Gözyaşları 1.bölüm kıyafetleri

Yeni sezonun yeni dizilerinden olan ve 24 Eylül Perşembe akşamı Atv ekranlarında görücüye çıkacak olan Cennet’in Gözyaşları dizisi kıyafetleri ile de dikkat çekecek dizi kıyafet modasında yerini alacak. Bizler Dizi ve Moda ekibi olarak dizinin kıyafetlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Berk Atan Selim kıyafetleri ile Cennet’in Gözyaşları dizi kıyafetleri ile izleyici ile buluşuyor. Selim 1.bölüm kıyafetleri arasında selim beyaz gömlek, Selim mavi ceket, gri ceket, lacivert tişört ve Selim bej ceket dikkat çekiyor.

Cennet’in Gözyaşları Cennet kıyafetleri de ilk bölüm ile birlikte dikkatleri çekiyor. Cennet çizgili tişört, Cennet kırmızı desenli elbise, Cennet lacivert mezuniyet elbisesi, Cennet jean gömlek ,cennet tasma kolye ve Cennet küpe ile beğenileri kazanacak.

Cennet’in Gözyaşları kıyafetleri arasında Arzu kıyafetleri çok beğenilecek olan ve hanımların stilinde rol oynayacak. Arzu bakımlı ve şık bir kadın olarak tarzı olan ve kıyafetleri ile dikkat çeken bir kadın olarak kıyafetleri ile yakından takip edilecektir.

Cennet’in Gözyaşları Melisa kıyafetleri genç hanımların tarzında rol oynayacak kıyafetleri ile beğenileri kazanacak. melisa pudra mezuniyet elbisesi ile olduğu kadar, siyah pelerin ceket, Melisa desenli ceket ve Melisa beyaz bluz çok beğenilecek olan kıyafetler arasında yer alıyor.

Cennet’in Gözyaşları 1.Bölüm 24 Eylül Kıyafetleri :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.