Bu Şehir Arkandan Gelecek Kıyafetleri 1. Bölüm


Bu Şehir Arkandan Gelecek 1.bölüm kıyafetleri

Çarşamba akşamları dizi modasına yeni katılan isim ise Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi oluyor. İlk bölümü ile dikkatleri çekerek dizi kıyafetlerinde bende varım diyen Bu Şehir Arkandan Gelecek kıyafetleri ,güzel başrol oyuncusu Leyla Lydia Tuğutlu kıyafetleri ile bayan modasına yön verirken kerem Bürsin kıyafetleri ile erkek modasına yön verecek.

Dizi zengin ailenin güzeller güzeli kızı Derin ve gemici Ali ‘nin aşkını anlatırken bizlere şık kıyafet kombinleri sunacak ve dizi kıyafetleri takipçileri Bu Şehir Arkandan Gelecek sponsorları neler diye merakla bekleyecek. Derin kıyafet markaları neler, Ali nereden giyiniyor soruları kadar tekin kıyafetleri ve Belgin kıyafet kombinleri de takip edilecek.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 1. bölüm kıyafetleri arasında en çok dikkat çekenlerden birisi Derin siyah mini etek, balıkçı kazak,kaban ve siyah uzun çizme kombini olurken, Derin dans kıyafeti de çok dikkat çekti. Ali yeşil mont, triko,pantolon kombini de yakından takip edildi.

Bu Şehir Arkandan Gelecek Konusu:

Ali kimsesiz ve 28 yaşında genç ,yakışıklı Rauf’un sahiplenmesi ile gemicilik eğitimi almış, 5 dil konuşan ve zeki bir adam, hiç tanımadığı Derin ise Armatör Tekin Mirkelamoğlu’nun biricik kızıdır ve bir anda yolları Ali ile kesişir, nişansılı Yiğit ile 10 gün sonra evlenecek olan Derin bu kararından vazgeçer.

Bu Şehir Arkandan Gelecek Oyuncuları:

Leyla Lydia Tuğutlu – Derin

Kerem Bursin – Ali

Gürkan Uygun – Şahin Vargı

Nilperi Şahinkaya -Aslı

Ali Yörenç -Yiğit

Burak Tamdoğan -Tekin Mirkelamoğlu

Seda Akman -Belgin

Osman Alkaş -Rauf (Anne)

Berrak Kuş -Süreyya

Bu Şehir Arkandan Gelecek 1. Bölüm Kıyafet Galerisi :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.