Bir Deniz Hikayesi Dizisi 2. Bölüm Kıyafetleri

Bir Deniz Hikayesi 2. bölüm dizi kıyafetleri

Bir Deniz Hikayesi 2. bölüm dizi kıyafetleri

Başrollerinde Emir Berke Zincidi(Deniz), Begüm Birgören(Zeynep), Emre Kızılırmak(Hakan) ,Ozan Çobanoğlu (Ahmet) ve Başak Parlak (Reyhan)’ın oynadığı Bir Deniz Hikayesi dizisi konusu ile olduğu kadar dizi kıyafetleri ile şimdiden dikkatleri çekmeyi başardı.

 

Bir Deniz Hikayesi 2. bölüm kıyafetleri arasında Zeynep kıyafetleri çok beğenildi. Zeynep 2. bölümde etek bluz kombinleri ile dikkatlerini çekti. Başarılı bir iş kadınını canlandıran Zeynep tasarım kıyafetleri üzerinde oldukça  şık bir şekilde taşıyor.Zeynep’in en çok beğenilen kıyafetleri ; Zeynep çizgili bluz ve desenli etek kombini ile çok hoş görünürken, beyaz bluz ve mavi etek kombini ile çok şıktı.

 

Bir Deniz Hikayesi kıyafetleri pek çok kişinin dikkatini çeken kombinleri ile çok beğenilirken reyhan kıyafetleri ile de çok sevildi. reyhan mini kot şortunu beyaz bluz ile kombinliyor ve takılarla hareketlendiriyor. Reyhan’ın kot elbisesi ile çok şık ve hoş görünüyor.Bir Deniz Hikayesi 2. bölüm kıyafetleri,markaları ve dizi sponsorları tüm detayları ile birlikte galerimizde sizlerle.

 

Bir Deniz Hikayesi 2. Bölüm Kıyafet Markaları:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.