Bir Deniz Hikayesi 3. Bölüm Kıyafetleri


Bir Deniz Hikayesi dizisi 3. bölüm kıyafetleri

Bir Deniz Hikayesi dizisi 3. bölüm kıyafetleri

Başrollerini  Emir Berke Zincidi(Deniz), Begüm Birgören(Zeynep), Emre Kızılırmak(Hakan) ,Ozan Çobanoğlu (Ahmet) ve Başak Parlak (Reyhan)’ın paylaştığı Bir Deniz Hikayesi dizisi 3. bölüm ile ekranlara geliyor. Zeynep’in planlarından habersiz İstanbul’a gelen Deniz ve Hakan için hasret dolu günler başlıyor. Zeynep ise babasının Deniz ile ilgili olarak kendisine oynadığı oyunu öğreniyor. Bakalım dizi bundan sonra nasıl gelişecek?

 

Bir Deniz Hikayesi 3. bölüm kıyafetleri de dizinin bu bölümü kadar ilgi çekecek ve beğenileri toplayacak. Reyhan / Başak Parlak kıyafetleri arasında ilk göze çarpan lila rengi dantel etek ve beyaz bluz oluyor. kıyafetini sandaletlerle tamamlayan Reyhan doğal ve şık görünüyor.

Bir Deniz Hikayesi kıyafetleri arasında yer alan Zeynep kıyafetleri aranan ve beğenilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.Zeynep /  Begüm Birgören 3. bölüm kıyafetleri arasında beyaz bluz ve desenli etek kombini  ve kırmızı elbisesi çok beğenilecek.

 

Deniz ise okulunun heyecanı ve babasından ayrılmasının hüznü ile hem heyecanlı hem hüzünlü görünürken tişörtleri ile yine çok beğenilecek. Şimdilerde dizi modasında çocuklar arasında popüler olan Deniz kıyafetleri detayları ile galerimizde.

 

Dizisinin erkek dizi kıyafetlerini başarıyla taşıyan ismi Hakan,kıyafetleri arasında gömlekleri ile beğenileri kazanıyor. Bir Deniz Hikayesi 3. bölüm kıyafetleri ve markaları detayları ile birlikte sizleri galerimizde bekliyor.

 

29 Eylül Bir Deniz Hikayesi Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.