Bir Deniz Hikayesi 1. Bölüm Kıyafetleri

Bir Deniz Hikayesi dizisi 1. bölüm kıyafetleri

Bir Deniz Hikayesi dizisi 1. bölüm kıyafetleri

Kanal D Ekranlarında yeni sezon dizilerinden birisi olarak Salı akşamları ekranlara gelen Bir Deniz Hikayesi dizisinin yapımcılığını Erler film,yönetmenliğini Aydın Bulut üstlenirken senaryosunu ise Aylin Süer kaleme alıyor. Bir Deniz Hikayesi başrol oyuncuları Emir Berke Zincidi(Deniz), Begüm Birgören(Zeynep), Emre Kızılırmak(Hakan) ,Ozan Çobanoğlu (Ahmet) ve Başak Parlak (Reyhan) olarak bizlerle buluştu.

 

Bir Deniz Hikayesi dizi kıyafetleri de dizinin konusu ve oyuncu kadrosu kadar dikkatleri çekti ve yakından takip edilmeye başlandı. Dizi kıyafetleri arasında ilk sıralara yerleşecek gibi görünen Bir Deniz Hikayesi kıyafetleri, elbise, bluz,şort, pantolon, etek,şapka,gömlek ve takım modelleri kadar mayo, kimono,takı ve gözlük modelleri ile de beğenileri topladı.

 

Bir Deniz Hikayesi 1. bölüm kıyafetleri arasında Begüm Birgören tarafından canlandırılan Zeynep kıyafetleri büyük ilgi gördü.Zeynep siyah beyaz mayokini modeli, desenli kimonosu ve pudra mayosu çok beğenilen plaj kıyafetleri arasında yer alırken, Zeynep mavi elbisesi ise merak edilen dizi kıyafetleri arasında yer aldı.

 

Bir Deniz Hikayesi kıyafetleri arasında Başak Parlak’ın hayat verdiği Reyhan kıyafetleri ise sezonun trendlerini yansıtan modelleri ile beğenileri topladı. Reyhan su yeşili ,işlemeli uzun ,ince askılı nişan elbisesi ile çok güzel görünüyordu. Reyhan’ın dikkat çeken kıyafetleri arasında beyaz ve kırmızı elbiseleri, etek bluz kombinleri,takıları  yer alıyor.

 

Emre Kızılırmak tarafından canlandırılan Hakan kıyafetleri de Bir Deniz Hikayesi kıyafetleri arasında beğenilen ve erkek modasına yön veren modellerden oluşuyor. Hakan mavi gömlek çok beğenilirken, Hakan’ın Reyhan ile nişanlanırken giydiği siyah takım çok şıktı.Bir Deniz Hikayesi kıyafetleri,markaları ve dizi sponsorları detayları ile birlikte galerimizde sizleri bekliyor.

 

Bir Deniz Hikayesi İlk Bölüm Kıyafet Galerisi :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.