Bay Yanlış 1.Bölüm Kıyafetleri

Bay Yanlış 1.bölüm kıyafetleri

Yeni sezonun en yeni ve ilk dizisi Bay Yanlış 1.bölüm kıyafetleri ve kıyafet markaları ile sizlerle galerimizde buluşmaya başlıyor. Fox Tv ekranlarında Cuma akşamı izleyici ile buluşmaya hazırlanan dizi merak ile bekleniyor. pek çok dizinin uzun süre ekranlara ara vermesinin ardından dizi izleyenlerinin daha çok merak ve ilgi ile beklediği dizinin başrollerini Can Yaman ve Özge Gürel paylaşırken, başarılı oyunculara güçlü bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor.

Bay Yanlış kıyafetleri hem hanımların hem de beylerinde ilgisi çeken marka, model ve renkleri ile çok merak edilmeye başlandı ve çok yakından takip edilecektir. Can Yaman Özgür kıyafetleri ile şimdiden beylerden tam not alırken ; Özge Gürel Ezgi kıyafetleri tüm beğenileri kazandı.

Bay Yanlış dizi kıyafetleri sezonun en trend ve en şık modellerini birbirinden şık kıyafet kombinleri ile ekranlara taşırken dizide kullanılan aksesuarlarda dikkatleri çekecektir. Merakla beklediğimiz dizide kim hangi marka ya da tasarımcıyı  tercih ediyor diye merak ediyorsanız bizi takipte kalmalısınız.

Bay Yanlış 1.Bölüm 26 Haziran Kıyafetleri Foto Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.