Bana Sevmeyi Anlat Kıyafetleri 1.Bölüm


Bana Sevmeyi Anlat 1.bölüm kıyafetleri

Bana Sevmeyi Anlat 1.bölüm kıyafetleri

Dizi modasına yeni bir soluk daha geliyor. Başrollerinde Kadir Doğulu ve Seda Bakan’ın oynadığı Bana Sevmeyi Anlat kıyafetleri şimdiden beğenileri kazanan kombinleri ile büyük beğeni kazandı.Kadir Doğulu Alper karekterini canlandırırken ; Seda Bakan ise Leyla olarak bizlerle buluşacak. Özellikle başrol oyuncularının giydiği kıyafetlerin yakından takip edileceği dizi kıyafetleri her hafta yazılarımızda sizlerle buluşmaya devam edecek.

Bana Sevmeyi Anlat dizi kıyafetleri sadece Alper kıyafetleri ya da Leyla kıyafetleri ile değil dizinin diğer karekterlerinin kıyafetleri ile de beğenileri kazanacak ve yakından takip edilecektir. Dolunay Sert ve Aslı Orcan kıyafetleri de Bana Sevmeyi Anlat dizisinde büyük beğeni kazanacak kombinlerden oluşacaklar.

Bana Sevmeyi Anlat 1. bölüm kıyafetleri arasında Leyla beyaz elbise, Canan siyah elbise ve küpe Berna mercan rengi şort tulum ,kolye ve çanta çok beğenilecek olan bayan dizi kıyafetleri arasında yer alırken; Alper çizgili tişört, mavi ceket, yeşil ceket ve pantolon kadar saat ve bileklikte erkek dizi modasında yerini alacaktır.

Bana Sevmeyi Anlat Oyuncuları:

Kadir Doğulu (Alper)

Seda Bakan (Leyla)

Mustafa Üstündağ (Haşmet)

Bihter Dinçer (Suzan)

Dolunay Soysert (Canan)

Serdar Özer (Engin)

Aslı Orcan (Berna)

Mine Kılıç; (Ezgi)

Emir Çubukçu; (Burak)

Kadir Çermik (Salih)

Bahadır Vatanoğlu (Hakverdi)

İlayda Alişan (Eylül)

Mahperi Mertoğlu (Ayla)

Naz Sayıner (Mercan)

Gülper Özdemir (Simge)

Cemil Büyükdöğerli (Onur)

Lavinya Ünlüer (Çiçek Eren)

Bana Sevmeyi Anlat Konusu:

Çevresindeki kalabalığa rağmen bebeğinden başka kimsesi olmayan Leyla… Dost ve aşık bildiklerinin ihanetine uğrayan Alper… Ve her ikisinin yaşamında bir dönüm noktası olacak Haşmet… Yaşam, Leyla ile Alper’i bir kaçış sahnesinde bir araya getirecek.

Bana Sevmeyi Anlat 1.Bölüm 26 Ağustos Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.