Babam ve Ailesi Kıyafetleri 1.Bölüm

Babam ve Ailesi 1.bölüm kıyafetleri

Babam ve Ailesi 1.bölüm kıyafetleri

Yeni sezonda Kanal D’nin ses getirecek yapımlarından olan Bam ve Ailesi 19 Eylül Pazartesi akşamı 1.bölümü ile izleyenlerin karşısına çıkacak. Oyuncu kadrosu ve konusu ile olduğu kadar dizi kıyafetleri ile de beğenileri kazanacak olan Babam ve Ailesi kıyafetleri her hafta sizlerle buluşmaya devam edecek. Dizi hem bayanlara hem de beylere hitap edecek olan kıyafetleri ile sezonun modasına yön verecektir.

Babam ve Ailesi 1. bölüm kıyafetleri Ayça Bingöl Nilgün kıyafetleri ve Ceyda Düvenci Suzan kıyafetleri ile özellikle hanımlardan tam not alacak . Bülent İnal Kemal kıyafetleri ise erkek izleyenlerin beğenisini kazanırken Mert kıyafetleri ise genç beylerden tam not alacaktır.

Babam ve Ailesi dizi kıyafetleri çanta, ayakkabı, takı ve aksesuar seçimleri ile de dikkat çekerken farklı tarz ve stillerde bunlardan yararlanacak.Genç hanımlar Hasret kıyafetleri ile stillerinde farklılık yakalayacaklar.

Babam ve Ailesi Konusu:

Tanınmış iş adamı Kemal İpekçi, İstanbul’da karısı Suzan, çok sevdiği çocukları Mert ve Çiçek ile imrenilecek bir hayat sürerken, Kemal İpekçi’nin oğlu Mert’in başından geçen bir olay ile Adana’da kimselerin bilmediği bir ailesi daha olduğu ortaya çıkar. Gençlik aşkı Nilgün ve ikizleri Kadir ile Hasret o güne kadar Adana’da gözlerden uzak yaşamışken, Kemal de yıllarca ikili bir hayat sürmek zorunda kalmıştır. Ancak gerçekler açığa çıktıktan sonra Kemal hem yarım kalan aşkına hem de çocuklarına sahip çıkmak için hiç beklemediği olaylarla savaşmak zorunda kalacaktır.

Babam ve Ailesi Oyuncuları:

Ayça Bingöl (Nilgün), Bülent İnal (Kemal),Ceyda Düvenci (Suzan), Sercan Badur (Mert), Erdem Akakçe (Fadıl), Emel Göksu (Macide), Caner Şahin (Kadir), Eva Dedova (Ece), Sera Kutlubey (Hasret), Can Albayrak (İbo) , Zeynep Doğa Doğuşlu (Çiçek), Hakan Altuntaş (Rıza), Sezin Bozacı (Emine), Ecem Simge Yurdatapan (Yelda), İlker Özer (Kerim), Kubilay Karslıoğlu (Ahmet), Fulya Ünvan (Filiz), Emre Başer (Dr.Orhan), Tuna Kırlı (Spor Hocası) ve Taygun Sungar (Caner)

Babam ve Ailesi 1.Bölüm 19 Eylül Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.