Asla Vazgeçmem Kıyafetleri 42. Bölüm

Asla vazgeçmem 42.bölüm kıyafetleri

Asla vazgeçmem 42.bölüm kıyafetleri

Perşembe akşamlarının yakından takip edilen dizilerinden Asla Vazgeçmem 42. bölüm kıyafetleri ile tüm dikkatleri dizi modasına çekiyor. İclal 42.bölümde çok şık görünüyor. Yiğit tarzı ile bizlerle buluşurken,Nur rahatlığından ödün vermiyor.

 

Asla Vazgeçmem kıyafetleri arasında Nur kıyafetleri yakın takip edilecek olan kıyafetler arasında yer alıyor. Nur bordo  şişme mont çok ve şık ve sezonun trendlerine uygun . Spor şıklıkta farklı renklerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Nur bordo montunu siyah pantolon ve bej ayakkabı ile tamamlamış.

 

İclal her zaman şık, her zaman bakım bir kadın ama 42. bölümde giydiği beyaz bluz çok şık ve çok beğenilecek. İclal klasik şıklık olan siyah beyazdan yana tercih yapıyor. Beyaz bluzunu siyah şık pantolon ile tamamlıyor. İclal hardal sarısı beli kuşaklı kaban hanımlar tarafından çok beğenilecek.

 

Asla Vazgeçmem dizi kıyafetleri denilince erkek modasına yön veren Yiğit kıyafetleri bu hafta da çok beğenilecek olan kombinleri ile bizlerle. Yiğit takım ve gömlek kombini kadar , kazak ve pantolon kombini de çok şık.

 

Aytül hanım dizinin tarz kadınlarından birisi olarak her hafta bizlerle buluşuyor. Aytül bordo bluz sezonun renginde ve trendi modeli ile çok hoş görünüyor. Asla Vazgeçmem 42.bölüm kıyafetleri ve markaları için galerimiz sizleri bekliyor.

 

Asla Vazgeçmem 42.Bölüm 17 Mart Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.