Asla Vazgeçmem 20. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Asla Vazgeçmem 20. bölüm kıyafetleri

Asla Vazgeçmem 20. bölüm kıyafetleri

Asla Vazgeçmem 20. bölüm heyecan dolu sahnelerle birlikte izleyenleri beklerken dizi kıyafetleri de yazımızda dizi modası takipçilerini bekliyor. Asla Vazgeçmem dizi kıyafetleri bluz, gömlek, elbise, pantolon, tişört,etek ve takım modelleri ile dikkatleri çekmeye devam ediyor.

 

Asla Vazgeçmem 20. bölüm kıyafetleri arasında İclal kolsuz beyaz bluz,siyah etek ve kolye ile çok şık görünürken ; İclal hastaneden çıkarken ise uzun kollu gri bluz ve jean pantolon ile zarif görünüyor.Nazan ise beyaz bluz ve siyah etek ile günlük ama şık görünürken kırmızı elbisesi ise çok trend görünüyor.

 

Asla Vazgeçmem kıyafetleri arasında Nur somon rengi bluz ve beyaz pantolon kombini kadar dikkat çeken bir diğer kıyafeti ise yine beyaz pantolon ile kombinlediği desenli bluz oluyor. Aytül Hanım ise çizgili elbisesi ile genç ama şık görünürken açık mavi bluz ve saks mavisi pantolon ile ise yaşının şıklığında . Sizlerde Asla Vazgeçmem 20. bölüm kıyafetleri ile ilgili detaylar için galerimizde bulunan resimlere tıklamalısınız.

 

8 Ekim Asla Vazgeçmem 20. Bölüm Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.