Aşk Yeniden Kıyafetleri 53.Bölüm


Aşk Yeniden 53.bölüm kıyafetleri

Aşk Yeniden 53.bölüm kıyafetleri

Salı akşamı Fox Tv ekranlarında Aşk Yeniden dizisinde heyecanı yaşayacağımız 53. bölüm bizleri kıyafetleri ile de heyecanlandıracak. Aşk Yeniden kıyafetleri izleyenlerin beğenisini kazanan kombinleri ile her hafta dizi  modasında rol oynuyor. Zeynep hamilelik kıyafetleri,Selin kıyafetleri ve Fatih kıyafetleri en çok beğenilen ve dikkat çekenler arasında yer alıyor.

Aşk Yeniden 53.bölüm kıyafetleri arasında Zeynep siyah tulum ve beyaz tişört kombini ile siyah beyazın şıklığını bizlerle buluşturuyor. Sezonda doğanın renkleri çok trend  ve bunu bu hafta Aşk yeniden dizisinde Zeynep haki yeşil pantolon,haki yeşil mont,Selim mont ve Fatih mont ile ekranlara taşıyor.

Aşk Yeniden dizi kıyafetleri arasında dikkat çeken kıyafetlerden birisi Mukaddes  kıyafetleri olurken ,bir diğeri Mukadder kıyafetleri oluyor. Erkeklerden ise Orhan kıyafetleri dikkatleri çekiyor. Sizlerde Aşk Yeniden kıyafetleri ve markaları ile ilgili ayrıntıları merak ediyorsanız ve incelemek istiyorsanız galerimizi ziyaret etmelisiniz.

Aşk Yeniden 53. bölüm 3 Mayıs Kıyafetleri :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.