Aşk Yeniden Kıyafetleri 48.Bölüm

Aşk Yeniden 48.bölüm kıyafetleri

Aşk Yeniden 48.bölüm kıyafetleri

Aşk Yeniden 48. bölümde şıklık her alanda görülüyor. Ofis şıklığı, ev şıklığı ve kutlama şıklığı hepsi ve daha fazlası Aşk Yeniden 48.bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili detayları bulacağınız galerimizde yazımızın devamında sizleri bekliyor.

 

Aşk Yeniden kıyafetleri arasında Zeynep kıyafetleri sezonun en beğenilen bayan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Zeynep 48. bölüm kıyafetleri arasında bir iş kadının ofis şıklığı ve tarzı kadar ev şıklığı ve günlük şıklık tarzları da yer alıyor.

 

Zeynep beyaz gömlek ve desenli mini etek ile şık bir kombin yapıyor. Zeynep bol gömleği ile yaptığı kombinde sezonda hanımların sıklıkla tercih ettiği gibi gömleği bir kısmını eteğin içinde bir kısmını eteğin dışında bırakarak kullanıyor.

 

Kiralık Aşk 48.bölüm Zeynep kıyafetleri arasında desenli renkli elbise ve yeşil hırka kombin de dikkatleri çekecek olan kıyafetlerden.sezonda balıkçı kazaklar trend olunca Zeynep’in üzerinde görmemek olmaz, Zeynep bordo balıkçı kazak,desenli ceket ve pantolon ile şık bir kombin yapıyor.

 

Aşk Yeniden dizi kıyafetleri denilince fatih kıyafetleri ilk sıralarda yer alıyor. Fatih ceket, gömlek ve pantolon kombinleri kazak, takım modelleri ve renkleri ile de beğenileri kazanıyor. 48.bölümde Fatih gri kazak ve siyah ceket tarzını yansıtmaya devam ediyor.

 

Aşk Yeniden Selin kıyafetleri ekranların beğeni ile takip edilen bayan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Selin  pudra ceket, küçük kareli gömlek  ve siyah pantolon ile şık ve güzel görünüyor. Sezonda gömlekler çok trend ama özellikle küçük desenli ya da ince çizgili gömlekler daha çok tercih ediliyor. Selin ince çizgili mavi gömlek ile hoş görünüyor.

 

Aşk Yeniden dizisinde Mukadder kıyafetleri,Mukaddes kıyafetleri,Gülsüm hanım kıyafetleri, Meryem hanım kıyafetleri ve Orhan kıyafetleri dikkat çeken kombinler ile beğenileri kazanmaya devam ediyor. 48.bölümde Orhan mavi ceket ile,Mukaddes saç bandı ile, Mukaddr siyah simli elbisesi ile, Meryem Hanım kırmızı hırkasıyla  ve Gülsüm Hanım boncuk işlemeli ışıltılı elbisesi ile şık görünmeyi başarıyorlar.

 

Aşk Yeniden 48.Bölüm 29 Mart Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.