Aşk Yeniden Kıyafetleri 47.Bölüm

Aşk Yeniden 47.bölüm kıyafetleri

Aşk Yeniden 47.bölüm kıyafetleri

Sal akşamlarının sevilerek takip edilen dizisi Aşk yeniden 47. bölümde düğün ile bizlerle buluşuyor. yeni mir düğün, yeni bir Aşk Yeniden demek ve tabi ki gelinlik ve şık kıyafetler demek. Aşk Yeniden düğün elbiseleri dizi izleyenlerinin beğenisini kazanacak kombinlerden oluşuyor.

 

Aşk Yeniden 47. bölüm kıyafetleri dediğimiz gibi düğün elbiseleri ile çok beğenilecek. Mukaddes dahil herkesin birtek Darbeli Haydar ile Ayfer’in evlenmesini kabullenemeyen Haydar’ın kızı hariç herkesin mutlu olduğu bir düğün oluyor ve herkes çok şık görünüyor.

 

Aşk Yeniden Zeynep kıyafetleri her hafta çok beğeniliyor. Özellikle Zeynep iş kıyafetleri iş hayatında şık görünmek ve tarzlarında Zeynep etkisi oluşturmak isteyen hanımların yakın takibinde. Zeynep düğün için uzun mürdüm rengi dökümlü bir elbise tercih ediyor. Zeynep  Mukaddes ile karşılaştığında giydiği renkli  mont ceket ,siyah pantolon ve bordo ayakkabılarla dinamik bir şıklık sergiliyor. Zeynep ofis şıklığında ise bebe yaka ekru bluz ve antrasit rengi asimetrik etek tercih ediyor.

 

Aşk Yeniden kıyafetleri arasında düğün için şıklıklarını koruyan Fadik, Şaziment, Selin, Meryem ve Mukladdes kıyafetleri de yer alıyor. Meryem siyah elbisesini yine tarz siyah dore detaylı kolye ile tamamlıyor. Mukaddes iç astarı petrol yeşili üzeri siyah dantel elbisesi ve şık takıları ile çok hoş görünüyor. Fadik açık mavi tek omuz elbisesi, Şaziment siyah ceket ve beyaz gömlek kombini ile şık görünmeye devam ediyor.Selin kırmızı elbisesi ve açık bıraktığı saçları ile çok hoş görünen bir diğer davetli.

 

Aşk Yeniden dizi kıyafetleri Fatih kıyafetleri ve şıklığı ile her hafta erkek modasına yön veriyor. Fatih 47.bölümde pantolon,ceket,gömlek ve yelek kombinleri ile dikkatleri çekiyor. Düğün günü taktığı gözlük ise tarzını tamamlıyor.

 

Aşk Yeniden 47.Bölüm 22 Mart Kıyafetleri:

 

3 Cevaplar

  1. Deberah dedi ki:

    Özgenin giydiği krem mont markası nedir acaba?

  2. dilara dedi ki:

    Ozgenin giydigi krem montun markasini ogrenebilir miyim?

  3. Arife dedi ki:

    Ayferin gelinliğini çok beğendim benimde düğünüm var bende kiloluyum bu gelinligii istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.