Aşk Yeniden 21. Bölüm Dizi Kıyafetleri


Aşk Yeniden 21. bölüm kıyafetleri

Aşk Yeniden 21. bölüm kıyafetleri

Aşk Yeniden ekibi bu hafta Sivas’a gidiyor. bakalım Sivas macerasında  neler yaşayacaklar. Gezerken eğlenen  ekibimizi Fatih’in ailesi affedecek mi? Selin’in de onlarla görüldüğü Sivas gezisi nasıl geçecek? Aşk Yeniden 21. bölüm 22 Eylül Salı akşamı Fox Tv ekranlarında bizlerle buluşacak.

 

Aşk Yeniden kıyafetleri izleyicinin dikkatini çeken dizi kıyafetleri ile beğenileri toplamaya devam ediyor. Zeynep elbise modelleri ile beğenilirken ; bluz, tişört, gömlek, pantolon, etek ve şortları ile de sezonun trendlerini yansıtmaya devam ediyor. Zeynep 21. bölümde çizgili tişört , jean pantolon ve beline bağladığı beyaz hırka şık bir görüntüde.Zeynep arabada ise siyah beyaz desenli bol pantolon ve beyaz tişört ile tam anlamıyla trend bir görünümde.

 

Aşk Yeniden 21. bölüm kıyafetleri arasında gözlük modelleri ve renkleri izleyicinin dikkatinden kaçmazken Selin’in kırçıllı bordo bluzu çok hoş görünüyor. Fatih ise mavi tişört ve pantolonu ile gezide görünüyor. Gülsüm Hanım ise Fatih ve Zeynep ile ilgili gerçekleri öğrendiğinden beri ilk kez konuşurken giydiği deseni gri gömlek ile tam yaşının şıklığında. 21. bölüm Aşk Yeniden kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detayları sizlerde galerimizden öğrenebilirsiniz.

22 Eylül Aşk Yeniden 21. Bölüm Kıyafet Galerisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.