Aşk Yeniden 20. Bölüm Kıyafetleri


Aşk Yeniden 20. bölüm dizi kıyafetleri

Aşk Yeniden 20. bölüm dizi kıyafetleri

 

Aşk Yeniden romantik ve eğlenceli anları ile yeni sezonda da bizlerle buluşmaya devam ediyor. Aşk Yeniden 20. bölümde Zeynep Fatih ile olan evliliklerinin bir oyun olduğunu herkese açıkladığında herkes şok olur ve istenmeyen olaylar zinciri başlar. Fatih babası tarafından bir seçim yapmaya zorlanınca Zeynep ve Selim’i seçer, bu durumda Aşk Yeniden 21. bölümde ailesi Fatih’i affedecek mi? Merak konusu.

 

Gelelim Aşk Yeniden 20. bölüm kıyafetlerine ; Aşk Yeniden yeni sezon kıyafetleri göz kamaştıran kombinlerle bizlerle buluştu. Özellikle Zeynep farklı tarzı ile bizlerle buluştu ve değiştirdiği saç rengi ile dikkat çekti. Zeynep koyu olan saç rengini açarak farklılık oluştururken kıyafetlerinde de değişiklik yapmış. Zeynep kıyafetleri arasında etek bluz kombinleri, elbiseler ve pantolon bluz ya da gömlek kombinleri dikkat çekti.

 

Aşk Yeniden 20. bölüm  kıyafetleri arasında yer alan Selin kıyafetleri de çok beğenildi. Selin etek bluz kobminleri ile çok şık, yaşına uygun ve sezonun trendlerinde bir görünüm ile bizlerle buluştu. Orhan ise tişörtleri ile genç beylere ilham kaynağı olmaya devam ediyor.Aşk Yeniden 20. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detayları sizlerde galerimizden öğrenebilirsiniz.

Aşk Yeniden 15 Eylül Kıyafet Markaları:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.