Aşk Yeniden 19. Bölüm Sezon Finali Kıyafetleri


Aşk Yeniden 19. bölüm dizi kıyafetleri

Aşk Yeniden 19. bölüm dizi kıyafetleri

Aşk Yeniden dizisi 18. bölüm sonunda Fatih’in uçağının kaybolması herkesi yıkmıştır. Aşk Yeniden 19. bölüm de bu olayı duyan herkes  yıkılır ve özellikle Gülsüm Hanım ağır bir kriz geçirip hastaneye kaldırılır. Zeynep, Fatih’i bulmak üzere Şevket ve Meryem ile birlikte apar topar İstanbul’dan ayrılır. Fatih’e söyledikleri yüzünden ağır bir pişmanlık yaşayan Zeynep, Fatih’i bulabilmek için uçağın düştüğü bölgeyi kurtarma ekipleriyle birlikte aramaya başlar. Onun yaşadığına dair umudunu hiç kaybetmeyen Zeynep, uçağın düştüğü bölgeye yakın bir köyde Fatih’i bulduğunda artık her şey için çok geçtir. Ama Zeynep kolay kolay pes etmeye, Fatih’siz bir hayat yaşamaya hiç niyetli değildir.

Aşk Yeniden yaşanan olayları, romantik anları ve heyecanlı sahneleri ile bizleri ekranların başında toplarken dizi kıyafetleri de beğenileri topluyor. Aşk Yeniden dizi kıyafetleri her hafta Salı akşamları en çok aranan konulardan birisi oluyor.Özellikle Zeynep’in günlük şıklığı tüm hanımların beğenisini topluyor. Fatih’in  şık kombinleri ise erkek dizi kıyafetlerini yakından takip edenlerin beğenisini kazanıyor.

Aşk Yeniden 19. bölüm kıyafetleri arasında Selin siyah tulum ve çizgili tişört dikkat çekiyor. Tabi Zeynep her zaman ki gibi tişört pantolon kombinleri ile beğenileri toplayacak. Aşk Yeniden 19. bölüm Zeynep kıyafetleri arasında Zeynep spor elbisesini hırka ile tamamlayarak farklı bir şıklığa imza atacak.Aşk Yeniden 19. bölüm kıyafetleri ile ilgili detaylı bilgi için galerimizi ziyaret etmelisiniz.

16 Haziran Aşk Yeniden Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.