Aşk Yeniden 18. Bölüm Kıyafetleri


Aşk Yeniden 18. bölüm 9 haziran kıyafetleri

Aşk Yeniden 18. bölüm 9 haziran kıyafetleri

Aşk Yeniden dizisinde işler  Zeynep’in Fatih’e söylediği sözlerle birlikte Fatih’in Zeynep’e kırılmasına yol açacak şekilde karıştı. Aşk yeniden 18. bölümde Zeynep kendisine Fatih’e affettirmeye çalışacak,bakalım Fatih Zeynep’i affedecek mi? Abisi fatih ile Zeynep’i barıştırmaya çalışan Selin neler yapacak?Hepsi ve daha fazlası 9 Haziran salı akşamı Aşk Yeniden 18. bölümde bizleri bekliyor.

Aşk Yeniden 18. bölüm kıyafetleri arasında en çok dikkat çeken ise Zeynep’in siyah beyaz bluz ile yaptığı kombin oluyor. Ayrıca Zeynep’in askılı tişört ile yaptığı rahat ve şık kombinde beğenileri topluyor. Aşk Yeniden Zeynep kıyafetleri her hafta olduğu gibi bu hafta da beğenileri topluyor.

Aşk Yeniden kıyafetleri arasında Selin kıyafetleri de beğenilen ve yakından takip edilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.Selin beyaz gömlek ve jean pantolon kombini sezonun en trend kombinleri arasında yer alıyor.Bunla beraber Mukaddes bluz, gömlek ve hırkaları hanımların beğenisini kazanmaya devam ediyor. Sizlerde Aşk Yeniden 18. bölüm kıyafetleri ve markaları yazımızda sizleri bekliyorlar.

9 Haziran Aşk Yeniden Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.