Aşk ve Gurur Kıyafetleri 1.Bölüm


Pazar akşamları dizi kıyafetleri ile beğenileri kazanacak olan Aşk ve Gurur dizisi bu akşam Show Tv ekranlarında görücüye çıkıyor. Başrollerinde Damla Sönmez ve Mert Fırat’ın yer aldığı dizide özellikle Damla Sönmez Zeynep kıyafetleri ile Aşk ve Gurur kıyafetleri dizi modasında ki yerini alacak. Ayrıca Mert Fırat Kenan kıyafetleri ve Alper Saldıran Murat kıyafetleri de erkek modasına yön verecektir. Dizinin ilk bölüm kıyafetleri oyuncuları ve konusu yazımızda siz okuyucularımızla buluşuyor.

Aşk ve Gurur Konusu:

İstanbul’un eski mahallelerinden birinde yaşayan Esen Ailesi’nin beş çocuğundan biri olan Zeynep ve İstanbul’un köklü ve zengin ailelerinden birinin genç varisi Kenan’ın aşk hikayesi konu alan dizide aynı zamanda Zeynep’e çocukluğundan beri aşık bir adam Murat’ın hikayesi olacak.

Murat’ın evlilik teklifinden hemen sonra Kenan’la tanışan Zeynep bir yol ayrımındadır. Bir tarafta kendisini seven ama ona karşı büyük bir aşk hissetmediği Murat, diğer tarafta uzak durmak istese de çekimine karşı koyamadığı Kenan… Açık denizler ve güvenli limanlar arasında bir seçim yapmaya çalışan Zeynep, aşkı yeniden sorgulamaya başlar. Kenan ve Murat arasındaki düşmanlık giderek yükselirken arada kalan Zeynep olur. Aşk ve Gurur, Kenan ve Murat arasındaki düşmanlığın içinde kendini var etmeye çalışan Zeynep’in ve aşkın hikayesidir.

Aşk ve Gurur Oyuncuları:

Damla Sönmez – Zeynep

Mert Fırat  – Kenan

Alper Saldıran – Murat

Tülin Özen – Türkan

Ahmet Rıfat Şungar – Kadir

Laçin Ceylan – Latife

Levent Ülgen – Ahmet

Ayfer Dönmez – Ceren

Ayris Alptekin – Şükran

Begüm Akkaya – Elif

Lila Gürmen – Şevval

Rojhat Özsoy – Ali

Aşk ve Gurur 1.Bölüm 5 Mart Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.