Aşk Laftan Anlamaz Kıyafetleri 9.Bölüm


Aşk Laftan Anlamaz 9.bölüm kıyafetleri

Aşk Laftan Anlamaz 9.bölüm kıyafetleri

Hayat yine güzelliği,şıklığı ve zarifliği ile göz kamaştırıyor.Hayat şık kıyafetleri ile Aşk Laftan Anlamaz 9. bölüm kıyafetleri arasında her zaman olduğu gibi en çok beğenilen bayan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Didem ise pudra gri kombin ile şık görünmekle birlikte izleyenlerin sevgisini kazanamıyor.

Aşk Laftan Anlamaz sponsorları bu hafta davet kıyafetleri ile bizlerle buluşuyor. Dizinin tasarımcısı Tuval Hayat için çok şık bir elbise tasarlıyor. Önü kısa arkası uzun omuzları siyah boncuk detaylı elbise markasını yazımızın devamında yer alan galerimizde görebilirsiniz. Tuval ise koyu yeşil elbisesi ile göz kamaştırırken, çağla etek büstiyer takım ile hoş görünüyor. Murat siyah smokin ile her zaman ki gibi çekici ve cool görünmeye devam ediyor.

Aşk Laftan Anlamaz kıyafetleri bununla da bitmiyor ve Hayat beyaz büstiyer, beyaz ceket ve beyaz etek kombini ile saf  ama çekici bir kadın olarak ben buradayım diyor. Kombininde renk olarak ayakkabı ve çantayı kullanan Hayat saç modeli ve makyajı ile de çok hoş görünüyor. Didem sarı elbise, Aslı desenli yeşil elbise ve İpek askılı pantolon,çizgili bluz ve tasma kolye kombini ise dizinin diğer kıyafetleri arasında beğenileri kazanacaktır.

Aşk Laftan Anlamaz 9.Bölüm 31 Ağustos Kıyafetleri:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.