Aşk Laftan Anlamaz Kıyafetleri 5.Bölüm

Aşk Laftan Anlamaz 5.bölüm kıyafetleri

Aşk Laftan Anlamaz 5.bölüm kıyafetleri

Aşk Laftan Anlamaz 5. bölüm Hayat kırmızı tulum, renkli elbise ,beyaz pantolon bluz takım, haki yeşil elbise, Murat çizgili tişört, beyaz pantolon, jean gömlek, lacivert takım, koyu yeşil gömlek, Didem siyah elbise, bordo elbise ve Tuval mavi elbise markaları açıklanıyor.

Aşk Laftan Anlamaz 5. bölüm kıyafetleri birbiriyle yarışan Hayat kıyafetleri ile Çarşamba akşamına damgasını vuracak. tek bir bölümde 9 farklı kombini bizler sizlerle galerimizde buluşturuyoruz, dizi devam ederken göreceğimiz yeni kombinleri de markaları ile birlikte sizlerle buluşturacağız. Hayat  5. bölümde  beyaz pantolon bluz  takım kombini  dikkat çekerken, Hayat kırmızı tulum ise çok beğenilecek.

Aşk Laftan Anlamaz dizi kıyafetleri denildiğinde Didem kıyafetleri de çok merak ediliyor. Didem  bordo elbise 5.bölümün beğenilen kıyafetleri arasında yer alacak. Dizinin renkli ismi Tuval ise tarzı  ile de dikkat çekiyor. Tuval mavi elbise çok şık görünüyor.İpek pantolon bluz kombinleri ise günlük ,rahat ve şık kombinleri seven genç hanımlara hitap ediyor.

Aşk Laftan Anlamaz kıyafetleri denildiğinde hanımlar kadar beylerde dikkatle takip ediyor. Murat kıyafetleri dizinin erkek kıyafet kreasyonunda önemli rol oynuyor. Murat 5. bölüm kıyafetleri arasında jean gömlek, koyu yeşil gömlek, lacivert takım ,çizgili tişört ve pantolonlar ile ceketler dikkatlerden kaçmayacak.

Aşk Laftan Anlamaz sponsorları ve markaları dizi izleyenleri ve dizi modası takipçileri tarafından yakın takip ediliyor. Dizide giyilen kıyafetler kadar takılan takılar, ayakkabı modelleri ve renkleri, kullanılan çantalar ve aksesuarlarda beğenileri kazanıyor.

Aşk Laftan Anlamaz 5.Bölüm 27 Temmuz Kıyafetleri :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.