Aşk Laftan Anlamaz Kıyafetleri 26.Bölüm


Aşk Laftan Anlamaz 26.bölüm kıyafetleri

Aşıklar nihayet kavuşuyor ,bakalım şimdi ki sorun ne olacak? Aşıklarımız Murat ve Hayat sadece aşkları ile değil şık kıyafet kombinleri ile de çok beğeniliyor ve yakından takip ediliyor. Aşk Laftan Anlamaz dizi kıyafetleri her hafta en çok aranan konular arasında yer almaya devam ediyor.

Hayat kaban modelleri ile yeni bölümde çok beğenilecek. Aşk Laftan Anlamaz 26. bölüm kıyafetleri denildiğinde Hayat kırmızı kaban kadar ekose kaban da dikkat çekiyor. Hayat düşük omuz siyah triko şık görünürken Derya gri kollar tül detaylı triko bluzda beğenileri alacaktır.Derya koyu mavi elbise de çok şık ve zarif. Aslı gri kırçıllı kaban sezonun trendlerini yansıtıyor.

Aşk Laftan Anlamaz kıyafetleri erkek izleyenlerde Murat ve Doruk kıyafetleri ile fikir veriyor. Murat jean gömlek,yelek ve ceket kombini bu haftanın en beğenilen kombinlerinden birisi olurken, Murat lacivert triko,lacivert pantolon ve koyu yeşil ceket kombini çok şık görünüyor. Doruk bordo balıkçı kazak ve ceket kombini çok şık gönüyorsa da Doruk koyu lacivert gömlek şahane.

Aşk Laftan Anlamaz 26.Bölüm 14 Ocak Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.