Aşk Laftan Anlamaz Kıyafetleri 25.Bölüm


Aşk Laftan Anlamaz 25. bölüm kıyafetleri

Hayat ve Murat aşkları ile olduğu kadar kıyafetleri ile de çok konuşulan ve beğenilen dizi çiftleri arasında yer alıyorlar. Aşk Laftan Anlamaz kıyafetleri onlarla birlikte anılıyor diyebiliriz. Hayat genç hanımların stilini etkilerken Murat ciddi genç beylerin stilinde söz sahibi oluyor.

Dizide giyilen kıyafetler markaları ile birlikte merak ediliyor ve yakından takip ediliyor.Aşk Laftan Anlamaz 25. bölüm kıyafetleri de dikkat çekecek kombinlerden oluşuyor. Özellikle Hayat kırmızı kazak , Murat bordo gömlek, Hayat ekose şal, Murat yeşil triko ve Tuval kırmızı elbise çok dikkat çekiyor.

Hande Erçel  dizi kıyafetleri Aşk Laftan Anlamaz dizi kıyafetleri ile özellikle çok beğenildi ve tüm dikkatleri çekti. Zayıflayan ve tarzını bulan Hande Erçel Hayat kıyafetleri genç hanımlardan tam not alıyor. Burak Deniz Murat kıyafetleri ise özellikle genç ama ciddi görünmek isteyen beylere hitap ediyor. Murat takım model ve renkleri ile olduğu kadar kaban, palto,hırka, triko ve gömlek modelleri ve renkleri ile de beğenileri kazanıyor.

Aşk Laftan Anlamaz 25.Bölüm 7 Ocak Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.