Aşk Laftan Anlamaz Kıyafetleri 10.Bölüm

Aşk laftan Anlamaz 10.bölüm kıyafetleri

Aşk laftan Anlamaz 10.bölüm kıyafetleri

Diziler aşkları ile birlikte hayatımızda yer almaya devam ediyorlar ve dizilerde yer alan çiftleri sevdiğimizde aslında diziyi de sevmiş oluyoruz ve Aşk Laftan Anlamaz dizisinde hayat ve Murat sevdiğimiz çiftlerden birisi,sadece hayat ve Murat değil; Aslı ve Doruk ile İpek ve Kerem çiftini de sevdik ,birde dizilerde kıyafetleri beğendiğimizde diziyi izlemek daha da keyifli oluyor. Aşk Laftan Anlamaz kıyafetleri de işte beğendiğimiz dizi kıyafetleri arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Aşk Laftan Anlamaz 10. bölüm kıyafetleri arasında en çok dikkat çeken kombinler arasında Hayat kıyafetleri yer alıyor. Özellikle Hayat pudra elbise, Hayat lacivert gömlek elbise ile Hayat siyah pantolon ve beyaz büstiyer kombini ile çizgili stiletto ayakkabı yer alıyor.

Aşk Laftan Anlamaz dizi sponsorları denildiğinde ise Tuval kıyafetleri şık bir tasarımcının tüm tarzını yansıtıyor. Aslı kıyafetleri yaşının ve romantik tarzının kombinlerinden oluşuyor;İpek kıyafetleri ise maskülen ve asi ruhuna uygun kombinler oluyor. Didem dikkat çekmeyi seven kadın halleri ile şık görünmeye devam ediyor. Kısacası Aşk Laftan Anlamaz pek çok kişiye hitap eden kıyafetleri ile çok beğeniliyor.

Aşk Laftan Anlamaz 10.Bölüm 7 Eylül Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.