Arkadaşlar İyidir Kıyafetleri 1. Bölüm


Arkadaşlar İyidir 1. bölüm kıyafetleri

Arkadaşlar İyidir 1. bölüm kıyafetleri

Yeni bir dizi yeni dizi kıyafetleri ve yeni dizi modası kombinleri ile sizlerle buluşmaya devam ediyoruz. DiziveModa ekibi olarak izleyenlerin beğeneceği kombinleri olan tüm dizileri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.Arkadaşlar İyidir dizisi kıyafetleri,kıyafet markaları ve dizi sponsorları yazılarımızda her hafta sizlerle buluşmaya devam edecek.Dizinin başrol oyuncularının güzellikleri şık kıyafetlerle birleşince stilleri takip edilecek karekterler ortaya çıkıyor ve bizlerle merve, Seda, Gizem, Yunus ve Eren kıyafetlerini sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz.

Arkadaşlar İyidir Konusu:

Eren , Seda , Merve  ve Yunus üniversite hazırlık kursunda tanışmış 4 arkadaştır ve Seda’nın çocukluk arkadaşı Gizem’in  üniversiteye başlarken gruba dahil olması ile değişen dengeleri konu alan dizide geçmişin hayaletleri de grubun peşini bırakmaz, birlikte ya da tek başlarına hayatlarını devam ettirmeyi öğrenen gençlerin hikayesini soluksuz izleyeceksiniz.

Arkadaşlar İyidir Oyuncuları:

Aslı Melisa Uzun (Seda), İdris Nebi Taşkan (Eren), Su Kutlu (Gizem),Akın Akınözü (Yunus),Hayal Köseoğlu (Merve),Emre Karayel (Tarık Hoca),Ece Dizdar (Leyla),Didem İnselel (Ayşe),Neslihan Yeldan (Candan),Devrim Özder Akın (Salih),Pınar Çağlar Gençtürk (Sema).

Arkadaşlar İyidir 1.Bölüm 28 Ağustos Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.