Adı Mutluluk Dizisi 6. Bölüm Kıyafetleri

Adı Mutluluk dizisi 6. bölüm kıyafetleri

Adı Mutluluk dizisi 6. bölüm kıyafetleri

Kumsal ve Batu arasında ki yakınlaşma Adı Mutluluk 6. bölümde de devam ediyor. Batu kavga edince Kumsal Batu için endişeleniyor . Kumsal ve Batu yakınlaşması hem Sera’nın hem de Eren’in canını yakıyor.Romantik ve heyecanlı anları ile Adı Mutluluk 6. bölüm bizleri 28 Temmuz Salı akşamı aynı saatte bekliyor.

Adı Mutluluk 6. bölüm kıyafetleri de olaylar kadar ilgi çekecek. Adı Mutluluk kıyafetleri arasında özellikle etek, elbise, gömlek,tişört,pantolon ve takı modelleri çok beğenilerek yakından takip ediliyor. Kumsal’ın rahat ve doğal halleri ,Gonca’nın asi siyah kıyafetleri ve Sera’nın şıklığı göz kamaştıran dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

Adı Mutluluk 6. bölüm Kumsal kıyafetleri gömleklerle dikkat çekiyor.Özellikle açık mavi gömlek kombini çok beğenilen Kumsal desenli mini eteği ile çok şık görünüyor.Açık mavi gömlek,desenli mini etek kombini minik çiçekli küpelerle tamamlayan Kumsal zarif makyajı ve doğal saçı ile çok hoş.

Adı Mutluluk 6. bölüm kıyafetleri arasında yer alan Batu gömlek ve pantolon kombinleri kadar Eren tişört ve pantolon modelleri de dikkat çekiyor.Dolunay ise siyah elbise, bluz ve pantolonları ile beğenilmeye devam ediyor. Güzelliğini şıklığı ile bütünleyen Dolunay izleyenlerden tam not almaya devam ediyor.

Adı Mutluluk dizi kıyafetleri arasında yer alan Sera kıyafetleri ise şık,zarif ve hoş kombinlerle beğeniliyor. Şık elbise modelleri kadar farklı etekleri ile de beğenilen Sera kıyafetleri de sizleri galerimizde bekliyor.Adı Mutluluk 6. bölüm kıyafetleri tüm detayları ile birlikte galerimizde.

Adı Mutluluk 28 Temmuz Kıyafetleri:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.