Adı Mutluluk Dizisi 13. Bölüm Kıyafetleri


Adı Mutluluk 13. bölüm dizi kıyafetleri

Adı Mutluluk 13. bölüm dizi kıyafetleri

 

Fox Tv ekranlarında Salı akşamları oynayan Adı Mutluluk dizisi yeni sezonda Aşk Yeniden dizisinin salı akşamları yeniden oynaması ile birlikte çarşamba akşamları izleyicisi ile buluşacak. 16 Eylül Çarşamba akşamı izleyicisi ile buluşan Adı Mutluluk dizi kıyafetleri merak edenler için şimdi yazımızda.

 

Adı Mutluluk 13. bölüm kıyafetleri arasında pek çok şık kıyafet ve takı bulunuyor. Özellikle Dolunay beyaz elbise çok beğenilecek olan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Dolunay straplez  uzun beyaz elbisesini kol aksesuarı ile tamamlıyor.

 

 Adı Mutluluk 13. bölüm Kumsal kıyafetleri arasında siyah straplez elbise ve çanta şık ve zarif görünüyor. Kumsal günlük şıklık için ise lacivert spagetti askılı bluz ve beyaz pantolon kombini ile bizlerle buluşuyor. Kumsal Batu ile el ele göründüğü sahnede ise uzun kolye, açık gri bluz ve lacivert pantolon kombini ile çok hoş görünüyor.

 

Adı Mutluluk kıyafetleri arasında erkek dizi modasına yön veren Batu kıyafetleri yer alıyor. Batu gömlek modelleri pek çok genç bey tarafından tercih ediliyor. Erkek modasına yön veren bir diğer isim ise Eren oluyor.Eren kıyafetleri de yakından takip ediliyor.

 

Adı Mutluluk Sera kıyafetleri ve takıları her hafta yakından izlenen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Şık ve tarz giyinen Sera bu hafta da beğenileri toplayacak. Adı Mutluluk 13. bölüm kıyafetleri ve öarkaları ile ilgili tüm bilgileri galerimizde bulabilirsiniz.

 

Adı Mutluluk 16 Eylül Kıyafet Galerisi:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.