Adı Mutluluk 5. Bölüm Kıyafetleri


Adı Mutluluk 5. bölüm 21 temmuz kıyafetleri

Adı Mutluluk 5. bölüm 21 temmuz kıyafetleri

Adı Mutluluk dizisi 5. bölümü ile ekranlara gelirken ,Kumsal ile Batu arasında neler olacak merak konusu. Sera’nın Batu’yu öpmesi ile karışan işler bakalım Sera’nın Kumsal’a yaptığı açıklama ile düzelecek mi? Kumsal Batu’yu affedecek mi?

Adı Mutluluk 5. bölüm Kumsal kıyafetleri rahat ama şık modelleri ile dikkat çekiyor. Kumsal kırmızı askılı bluz,desenli etek ve kırmızı bilekliklerden oluşan kombini ile sezonda genç hanımlara ilham verecek. Kumsal pembe mayo,beyaz gömlek ve kot şort kombini ise sahillerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Adı Mutluluk 5. bölüm kıyafetleri arasında Sera kıyafetleri özellikle çok beğenilecek. sera mavi mayosu ve desenli pareosu ile göz kamaştıracak. Sera beyaz kısa bluzunu desenli etek ile kombinleyerek yazın en şık ve en trend görüntüsünü sergileyecek.

Adı Mutluluk kıyafetleri arasında yer alan Goncagül kıyafetleri ise her hafta olduğu gibi bu hafta da farklı tarzı ile çok beğenilecek. Siyahtan vazgeçemeyen Goncagül siyah bikini üstü ve siyah kot şortu   ve takıları ile harika görünüyor.

Adı Mutluluk dizi kıyafetleri arasında Eren kıyafetleri ,Dolunay kıyafetleri ve Batu kıyafetleri de yer almaya devam ediyor. Sizlerde Adı Mutluluk 5. bölüm kıyafetleri ile ilgili detayları merak ediyorsanız galerimizi ziyaret etmelisiniz.

Adı Mutluluk 21 Temmuz Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.