Adı Mutluluk 16. Bölüm Kıyafetleri

Adı Mutluluk dizisi 16. bölüm kıyafetleri

Adı Mutluluk dizisi 16. bölüm kıyafetleri

Yaz sezonu dizilerinden birisi olan Adı mutluluk dizisi yeni sezonun başlaması ile birlikte Salı akşamlarından Çarşambaya alınmıştı. çarşamba akşamları istenen  sonucu elde edemeyen yapımcılar Adı Mutluluk dizisini Pazartesi akşamına çektiler. 5 Ekim Pazartesi Adı Mutluluk 16. bölüm ile Fox Tv ekranlarında olacak.  Çarşamba akşamları Adı Mutluluk dizisi yerine FOX TV ekranlarında Kocamın Ailesi dizisi izleyenleri ile buluşacak. Adı mutluluk dizisi gününü değiştirse de reytingleri düşünce 17. bölüm ile 12 Ekim Pazartesi akşamı final yapacak.

 

Adı Mutluluk 16. bölüm kıyafetleri ise yine her bölüm olduğu gibi beğeni ve merak ile takip edilecek  kıyafetlerden oluşuyor. Kumsal mavi çizgili beyaz gömleği ile sezonun trendlerini yansıtıyor. Batu ise yakalı lacivert tişört ile çok şık görünüyor.

 

Adı Mutluluk kıyafetleri arasında Eren gömlekleri dikkatleri çekmeye devam ediyor. Eren mavi gömlek bu haftanın favorilerinden olacak.Dolunay ise bu hafta bordo bluzları ile ekranlarda yerini alırken Sera çiçekli elbisesi ile tarzını yansıtıyor.Adı Mutluluk 16. bölüm kıyafetleri ve detayları merak edenleri galerimizde bekliyor.

 

5 Ekim Adı Mutluluk 16. Bölüm Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.