Adı Mutluluk 14. Bölüm Kıyafetleri


Adı Mutluluk dizisi 14. bölüm kıyafetleri

Adı Mutluluk dizisi 14. bölüm kıyafetleri

Adı Mutluluk dizisi yeni sezon ile birlikte Çarşamba akşamları bizlerle buluşmaya devam ediyor. İzleyicisi Çarşamba geceleri ekranların başına toplayan Batu Kumsal aşkında bakalım Adı Mutluluk 14. bölümde neler olacak? Adı Mutluluk dizisi kıyafetleri ile de beğenilen dizilerden birisi. Her hafta kıyafetler, kıyafetlerin markaları ve dizi sponsorları yakından takip ediliyor.

 

Adı Mutluluk dizi kıyafetleri arasında en çok dikkat çeken ve yakından takip edilen Kumsal kıyafetleri oluyor. Kumsal 14. bölüm kıyafetleri yine şık ve dikkat çeken parçalardan oluşuyor. Kumsal uzun kollu gri bluz/kazak sezonun trend parçalarından birisi. Kumsal gri bluzunu sarı çiçekli kolye ve siyah pantolon ile kombinliyor. Kumsal’ın bir diğer kıyafeti ise sezonda oldukça trend olan kısa bluzlardanb birisi uzun kollu koyu yeşil bluz/triko ile mavi pantolon giyen Kumsal çanta olarak bordo renk tercih ediyor.

 

Adı Mutluluk 14. bölüm kıyafetleri arasında Eren mavi gömlek çok şık görünürken Batu her zaman ki gibi kot gömlek ile şıklığını koruyor. Batu  siyah uzun kollu tişört ile ise trend bir görünüm sergiliyor. Dolunay, Sera ve İpek kıyafetleri de beğenilirken kombinleri sizlerle galaerimizde buluşuyor. sizlerde Adı Mutluluk 14. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detayları öğrenmek için galerimizde bulunan resimleri tıklamalısınız.

 

23 Eylül Adı Mutluluk 14. Bölüm Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.