Adı Mutluluk 11. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Adı Mutluluk 11. bölüm kıyafetleri

Adı Mutluluk 11. bölüm kıyafetleri

 

Adı Mutluluk dizisi tüm heyecanı ile Fox Tv ekranlarında Salı akşamları izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Dizi izleyenlerinin yakından takip ettikleri dizi kıyafetleri ise her hafta yazılarımızda sizlerle buluşmaya devam ederken 11. bölüm Adı Mutluluk kıyafetleri de yazımızda sizleri bekliyor.

 

Adı Mutluluk 11. bölüm kıyafetleri arasında Kumsal beyaz elbise ile çok şık. Kumsal kare yaka , kalın askılı önü mini arkası uzun kuyruklu beyaz elbisesi ile çok şık görünüyor.Kumsal elbisesini açık bıraktığı dalgalı saçları ve şık makyajı ile tamamlarken şık bir kolye ile elbisesini tamamlıyor.

 

Adı Mutluluk kıyafetleri arasında yer alan Sera kıyafetleri çok şık ve zarif görünüyor. Sera elbise modelleri ile dikkat çekerken 11. bölüm Sera kıyafetleri arasında yer alan kabarık etek, straplez yeşil elbisesi ile çok hoş görünüyor. Sera günlük  şıklıkta turuncu  düşük kol elbisesi ile oldukça şık görünüyor.

 

Adı Mutluluk dizi kıyafetleri arasında yer alan Eren kıyafetleri şık takımları, tişört, pantolon, gömlek ve şort  modelleri ile genç beylerin yakın takibinde yer alıyor.Beylerin yakından takip ettiği bir isimde Batu kıyafetleri oluyor. Serseri ruhunu yansıtan bol ve rahat gömlekleri yakından takip edilen Batu gömlekleri yazılarımızda sizlerle buluşuyor.

 

Adı Mutluluk 11. bölüm dizi kıyafetleri arasında Goncagül payetli elbisesi ile Zeki ise smokini ile dikkatlerden kaçmıyor.Sizlerde Adı Mutluluk 11. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili detayları merak ediyorsanız ve yakından takip ediyorsanız galerimizde bulunan resimlere tıklamalısınız.

 

1 Eylül Adı Mutluluk 11. bölüm Kıyafet Galerisi:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.