Adı Mutluluk 10. Bölüm Kıyafetleri


Adı Mutluluk 10. bölüm dizi kıyafetleri

Adı Mutluluk 10. bölüm dizi kıyafetleri

 

Adı Mutluluk 10. bölümde neler olacak? Sera ve Kumsal sahilde şarkı söylüyorlar ve çok güzel görünüyorlar. Adı Mutluluk dizisi Salı akşamları  FOX TV ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor.Adı Mutluluk dizisi romantik ve etkileyici anları kadar dizi kıyafetleri ile dikkat çekmeye devam ediyor.

 

Adı Mutluluk 10. bölüm Kumsal kıyafetleri arasında en çok beğenilen ve dikkat çeken kıyafet beyaz uzun elbisesi oluyor. Kumsal beyaz elbisesi çok hoş görünüyor. Kumsal lacivert bluz ve güllü eteği ile şık ve zarif görünüyor.

 

Adı Mutluluk 10. bölüm kıyafetleri arasında yer alan Sera kıyafetleri çok şık görünüyor. Sera straplez ,mini kabarık yeşil elbisesi ile çok hoş ve güzel görünüyor. Sera pudra elbisesi ve renkli bielklikleri ile şık görünmeye devam ediyor.

 

Adı Mutluluk dizi kıyafetleri arasında yer alan Dolunay kıyafetleri şık tarzı ile genç hanımlardan tam not almaya devam ediyor. Goncagül kıyafetleri önceki bölümlerde sürekli siyahtan oluşurken  artık renkli kıyafetlerden de oluşuyor. Goncagül 10. bölüm kıyafetleri arasında kırmızı bluz ile görünüyor.

 

Adı Mutluluk kıyafetleri arasında yer alan Batu kıyafetleri rahat ve şık görünümleri ile beğenileri kazanırken ;Batu siyah takım elbisesini siyah gömlek ile tamamlıyor. Eren ise siyah takım elbisesini klasik şıklıktan ödün vermeyerek beyaz gömlek ile tamamlıyor.Adı Mutluluk kıyafetleri ile ilgili tüm detayları öğrenmek için kıyafet galerisinde yer alan resimleri tıklamalısınız.

 

25 Ağustos Adı Mutluluk Kıyafet Galerisi:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.